Kalınlığı 4 cm olan bir penis sizce kalınmıdır?

Kalınlığı 4 cm olan bir Penis sizce kalınmıdır?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• hay ben senin olmayan penisine..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Akıl fikir

0|0
    0|0
    • Lütfen hemen terslemeyin benim penisim kalınlığı 4 cm uzunlugu 10 cm

• cevap verme ozaman bende sana cevap ver demedim yaylan haydi

• Cevap verirken kendi isteğimle cevap veririm, kimseden izin istemem. uza hadi

Erkekler Ne Diyor 7

• Normal diyelim. Kalın denemez.

0|0
    0|0
  • keske beynin de 4 cm olsa. azıcık dusunebilirdin belki.

0|0
    0|0
  • küçük Türkiye ortalamasına göre

0|0
    0|0
  • Küçük hocam

0|0
    0|0
    • Abi hiç ilişkiye girmedim boy 194 kilo 110 kilo verirsem uzarmı? Kalınlığı iyi mi 4 cm oda

• Ne yapmalıyım peki abi? :(

• Mast tan biraz uzak dur
      Ilerde çok partner degistirme

• Epey küçük ne yazık ki. Dert etme önce sağlıkla ilgili sitelerde uzmanların görüslerine bak sonr doktora git doğru değerlendirmeyi bir hekim yapacaktr. Olabildgnce ameliyat secenegnden uzak dur ama

1|0
    0|0
    • Neresi küçük ya ben çevresi 4 cm demiyorum kalınlığı diyorum nerden baksan 3 parmak kalınlıgında

• Uzunluğu 10, kalınlığı 4 cm demişsin bu ebatlar küçük kardeşim. Konunun uzmanı olmadığım için kendi organımla mukayese yaptım ve küçük dedim. En doğrusunu hatunlar bilir. Tecrübesiz çıtı pıtı kızı belki idare eder, kızlr cevap yazarlar belki. Ama mantığım şu, dölyolu uzunluğu 10-12 cm dir ve ilişki sırasında 5-6 cm uzar yani 18cm ye kadar kapasitesi vardır. Dölyolu çevresi sinirlerin yoğun olduğu bir alandır ve penis burada ne kadar yer kaplarsa o denli zevk verir hatuna...

• Yanlıl ölçüyorsundur yaww bence 4 cm kalınlık mı olur 13 cm kalındıgım var senin 4te cükün yokla var arasıdır

0|0
    0|0
  • Kürdan daha çok hissettirir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...