Adetliyken majezik icmek zararli mi?

Majezik içme cocugun olmaz diyolar dogru mudur

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• genelde hep onu içerler

0|0
    0|0
  • Her kafan bir ses çıkıyor ama ben size açıklama yapayım, ağri kesicilerin içinde bulunan bir madde rahimdeki döl yatagının sıvılaşma anındaki acıyı dindirip kanı azaltıyor. zararı yoktur

0|0
    0|0
  • Bana mi sordun :)

0|0
    0|0
  • la ben onu halı saha maçlarından sonra içiyorum. Ben mi yanlış yapıyorum yoksa siz mi?

0|0
    0|0
    • Kas gevsetici diyolar anlamadm

• Dogru degil. Kas gevsetici olarak majezik iyidir. Voltarene (25mg) olaninida deneyebikirsin

0|0
    0|0
    • O da mi agri kesici

• Majezik agri kesici degildir. Antienflamatuar kas gevseticidir. Genelde romatizma hastalari kullanir ama kasik agrilari icinde gevsetici ozelligi adet halindaki bayanlarin agrilarini rahatlatir

• Himm ben agri kesici saniyodum tsk ederm

• her duyduğuna inanma burada sana net bilgi verecek kimse yoktur, git bir aile hekimine danış

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun diyorum sadece bu konuyla ilgili bilgim yok :)

0|0
    0|0
  • hiç alakası yok. adet ağrısı çeken hastalara veriyoruz

0|0
    0|0
  • yok daha neler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tam aksi adet ağrılarına majezik önerirler.

0|0
    0|0
  • Parol veya aspirin tavsiye ediliyor

0|0
    0|0
    • Parol hic bu ise yaramiyo bnde * majezik 15 dk sonra geciriyo her ay ondan iciyorm zararli diyosn yani

• Usengecim ondan

• Üşengeçmiş çikolata ye azaltıuor

• alakası yok ya çok ağrın olursa minoset ve dolarex den başka içme

0|0
    0|0
    • Alakasi yoksa majezik icerim minoset ya da dolarex niye icim alismisim ztn majezige

• minoset daha iyi diğer ağrı kesiciler kanı sulandırıyo daha çok olursun ozaman yinede sen bilirsin

• adeti keser kanı sulandırır fakat doktorların bile bazen adet sancıları için önerdiği bir ilaçtır.

0|0
    0|0
    • Kenacort-A da kullanabilirsin adeti kesmez zararsızdır

• yanlış ilaç tavsiyesinde bulunmuş bulunuyorum lanet olsun bana :D ufak bir karışıklık oldu arkadaş haklı

• Allahtan arkadas uyarmis :)

Yükleniyor...