Bir erkekle ilişkiye girdim, hastalık kapmış olabilir miyim?

25 yaşındayım şu ana kadar hiç böyle bir ilişkim olmamıştı. Cinsel yönden kız arkadaşımdan tatmin oluyordum ama bir erkeğe de aktif olmak çok istiyordum dün bir erkekle ilişkiye girdim. Gayette temiz ve düzgün biriydi. Oldukça güzeldi ama büyük salaklık edip korunmadım ve bende dün geceden beri bir akıntı var. Ateşimde var gibi grip oldum sanki hep yatıyorum. Kız arkadaşım ailesinin yanında şu an ben de memleketten uzaktayım yüksek lisans yapıyorum eve de gidemiyorum. Gitsem bile ne halt yediğimi söyleyemem. Doktora da gitmeye yüzüm yok ne yapmalıyım?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Allahtan utanmadın ona yüzün var ama doktora yok öyle mi. bir de yüksek lisans yapıyorsun. Allah seni kahretsin. lut kavminin tohumu. ne iğrenç insansınız. insan demek de hata.
    iğrençsiniz. doğal yaşamınız dururken neden bu saçmalıkları yapıyorsunuz. inşallah öyle dert girer ki zikini keserler. Allah sen ve senin gibilere öyle dert versin ki tek çare ya ölüm ya da zikinizin kesilmesi olsun

0|0
    0|0
    • Eşcinsel ilişki doğal birşey (az biyolojiyi geçtim hayat bilgisi çakan bilir), he tabi bunu anlayabilmek için benim yaptığım tahsilin 10da birini yapmak gerek. Geçiceksin allahını dinini lutu kavmi. Gerçekler o senin ufak dünyan kadar değil. O kadar bunalmışsınız ki hani böyle bir yerde bile tavsiye isteyene beddua ediyorsunuz. Sizin gibi dindarlar olmaz olsun

• Eşcinselliği normallestirmeye calisiyorsun. Kimse bir erkekle birlikte oldun diye seni övecek değil. Bunun tahsille alakası yok. Ben de yüksek lisans yaptım. ne yani? Bu sadece sapkinliktir. Bunu dine bağlamam ahlak ve erdem sahibi olmakla alaka. Bide adam kavramını bilmekle :-)

• @eliffeliff teşekkür ederim sana. bu arkadaş sadece kendisinin okuduğunu sanıyor ne yaparsın. ben ukelalık yapmayım diye söylemedim. ben iki fakülte bitirdim. şu an yurt dışında bir holdingde genel koordinatörüm.
      üniveriste insana mesleki eğitim verir. insanlık medeniyet öğretmez. kaba türkçe ile eşeği adam etmez. bu nedenle üniversite eğitimi bu konularda kıstas alınmaz. kültürel ve dini eğitim ilk aileden alınır. daha sonra insanın insan olmaya niyeti varsa gerisini kendi tamamlar.
      eğer arkadaşın yüksek eğitim kiimliği kişiliğine yansısaydı olayları en azından ahlaki olmasa da bilimsel değerlendirir yanlışta olduğunu anlardı. bu gibi insanlar artık raydan çıkmış asla düzelmezler. yani sen ben bu gibilere bir etkimiz artık olamaz.
      dünyada tek eğitilemeyecek cahil okumuş cahillerdir.

Kızlar Ne Diyor 5

• Dalga geçmiyorsundur umarım doğruysa Geçmiş geçmişte kalmıştır çok pişman olduysan bidaha yapma olur biter. ayrıca şurda yazan geri kafalılara kulak verme
    içine mi boşaldı?

0|0
    0|0
  • ıyk ol geberin müslümanlıkla ne alakası var keşke sende olsaydın adam gibi yaşardın hastalıkta kapmazdın bütün pislikleri yapıyorsunuz birde müslümanlara dil uzatıyorsunuz beter ol

0|2
    0|0
  • Iyykkk ol geber

1|0
    0|0
    • siz müslümanların ağzından da beddua eksik olmuyor :D hep beraber inşallah

• gerçekten midemi bulandırdın bir de kız arkadaşı varmış.

1|0
    0|0
  • İnşallah hastalık kapmışsındır. Midemi bulandirdin

3|5
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ölsen keşke :)

2|0
    0|1
  • Doktora gidip de bir gayla birlikte oldum deme sende canım.
    Hayat kadını falan de.

0|0
    0|0
  • okuduğun okulun , yaptığın tahsilin * koyim. Senin gibilerin yüzünden ibnelik doğal bişey oldu. Siktirin gidin insanların önünden meşrulaştırmayın.

0|0
    0|0
  • Kıllı Döt mikersen öyle olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...