Prezervatif alırken sıkıntı çekiyor musunuz?

Bimden eczaneden yada marketlerden prezervatif alırken sıkıntı cekıyormusunuz millett (= turkıye'de alınması en zor olan şey :D

Güncellemeler:
bende hiç almadım :D ama alacak olursam bunu BİMDEN yapacam :D
kasada :D recep ivedik gibi bırısı varsa bıttın zaten ağa :D link

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır, çekmiyorum..

Bir de özellikle dikkat ettim, prezervatif istenildiği an istem dışı olarak, kafaları aşağı eğip, ön tarafa kısa bir bakış atıyorlar. Bilhassa bayan eczacılar..

Herhalde, pantolon almak isterken, tezgahtarın ''lan bari bedenine göre vereyim'' bakışı gibi bir şey herhalde bu..

3|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 10

• bimden al :)

0|1
    1|2
    • orda hep kızlar çalışıyor . hepsi de kapalı. para üstünü verirken elim değer de boşalırım korkusundalar. :)) ama eğer bu işlerle uğraşıyorsa her kim , vururken utanmıyorsa alırken neden utanır şaşarım.

• bim tuzak bencede:)

• Prezervatif mi.Artık böyle şeylerin utanılacak nesi kaldıki.Boş yere kuruntu yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • sağlığımı düşünürüm prezervatif kullanacaksam... bundan utanılacak bir durum yok gider çıkar alırım jelinlede beraber kasaya giderim kasiyer utanırsa onun derdi. benim bir yerimin derdi gimseyi germedi.

0|0
    0|0
  • utanacak ne var be hatta reyona geçip neler var diye göz atarım bayan olduğum halde gayet rahat alırım ayıp olan neki korunma yollarından herhangi biri ben bu gözle bakıyorum bimdende alırımda bimde hepsinden yok

1|2
    0|0
  • alacak olan düşünsün

0|0
    1|1
  • Hiç almadım

0|0
    0|1
  • hiç almadım şimdiye kadar:)

0|0
    0|1
  • Migrostan al :D

0|0
    0|1
  • Walla siz erkek olarar zorlanyosanız, ben inthar edeym. Bim bizm binann altnda tanyolar dye ordan almadm. Başka bi marketten aldm. Üstelik redbulla beraber:) sewgilm çok alay etmişti. Uyuz şey ya

1|1
    0|1
    • sen mi aldın, kasiyer erkekmiydi :)

• :D:D puhahhahaha :D tek gecırmek ıstemedın yanı :D kasadan

• Yok rede bağmlym zaten ben ondan aldm. Ama millet enerji içn aldm zannedyomuş halyle ne bilim ben:) kasiyeri özellikle bekar az safca bide o anda başkasyla konusan kız wardı. O kasaya gittm. Kız değlde yanndaki kadn bi fena baktı:)

• hayır :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• prezervatif heryerden teminedilebilir. Özellikle süpermarketlerde tüm markalar hemen hemen var. Bu çok büyük sıkıntı olmasa gerek. Ha diyorsan ki ben sadece bir kutu prezervatif alıp kasaya gidemem bir kaç parça abur cubur al, przervatifide o kasada o kalabalığın arasına at. Diğer parçaları geçririken o pek dikkat çekmez. Önceden başka insanların olmadığı en müsait kasayı gözüne kestir.

0|0
    0|1
  • Bimden alma la delik onlar tayip delikleri sattırıyo orda adam çocuk yapalım diye uğraşıyo sonuçta:D ama en iyi nöbetçi eczaneden almak:))

3|1
    0|1
    • bende bim dedim iki tane eksi almısım baksana , begenmiyorlar demek bimi:)

• satıcı satarken utanmyorsa

ben neden utanayım ki :)

olaya böyle bakarım ve utandığmıda hatırlamıyorum :))

2|0
    0|1
  • neden alınması en zor şey onu anlamadım? heryerde satılıyor. tüm marketlerde eczanelerde. alınması neden zor onu anlamadım?

0|0
    0|1
    • her gün 5 10 kotu alıyon heralde sen

• yoo çok şükür deli boğa değilim. alması neden zor onu anlamadım? kondom alıcam demek eczacıya çok mu zor?

• ilk aldığımda epey zorlanmıştım:) Hala birazcık utanma hissi oluyor. Bu toplumda cinsellik öcü gibi görüldüğünden hepimizin bilinçaltına işlemiş:)

1|0
    0|1
  • 16 yaşımdan beri alıyorum şuana kadar bi sıkıntı olmadı ne o zamanlar nede şimdi.. sanki sigara kullanıyor musun ? sorusuna cevap gibi oldu evet 16 yaşımdan beri falan :D

0|0
    0|0
  • Sıkıntı çekmiyorum, ama almıyorum da ben ondan sanırım.

0|0
    1|1
  • migrostan alırım hep çok da kolay olur sigara kola falan da alırım kamufle edebilmek için :) poşete doldururum hepsini

0|0
    0|1
  • Kullanmıyorum. Nefret ederim.

0|0
    1|2
  • ne var burda abi ,sanki cezaevinden mahkum kaçırcan .

1|0
    0|1
  • Eczaneden alın ayıp bişi yok...Kadınlar hatta sorarak alıyorlar...Sağlık için gerekli bişi...

1|0
    0|1
  • almadım ama çok sıkıntı çekerim :)

0|0
    0|1
  • tanıdık birileri olmadıktan sonra mesele yok.

0|0
    0|0
  • Almadım.Ama sırf eğlencesine bile alırım. :D

0|0
    0|1
  • hayırr

0|0
    0|1
  • sevmedim, sevemicem... :S

0|0
    1|1
  • Prezarvatif değilde kız arkadaşına ped almak sıkıntı. birde benim gibi ne alacağını tam bilmiyorsan reyon görevlisiyle girilen dialogtan sonra daha o markete uğramıyorum :)

0|0
    1|0
  • daha 2 gün önce gittim aldım marketten al.kasiyer kızdı üstelik.utanılcak bişey yok

0|0
    0|1
  • Almadım hiç.Ancak alacak olsam da çekinmem.

0|0
    0|1
  • ben 1 kere aldım ama yerin dibine girecektim utancımdan

0|0
    0|1
  • prezervatif bozuk olmasını istemeyeceğin şeyler listesinde ilk 3e girer. gidip bimden alınmaz o nedenle :)

ayrıca neden zor olsun ki almak? gidiyorsun kasaya veriyorsun markette alıp geçiyorsun. erkekler için sorun değil en azından :D hatta kasiyer kadınsa daha çok eğleniyorum ben. akşama heyecan var der gibi göz kırpıyorum kadına :)

1|0
    0|0
    • :D o değilde merak ettık sımdı bu yorumun sahıbını pamoa :D

• niye merak ettin ki :)

• bim yakında ona da el atacak inanıyorum la kondom diye bir markayla :D

Yükleniyor...