Vajinal aciklik?

Arkadaslar vajinal acikligi biliyorsunuz birlesme yeri. Ben bakire biriyim ama o acikliktan disariya bir parca cikmis cok hassas yanma/batma hissi veriyor nedir bu her kizda olur mu?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• İç dudaklarla ilgili bir bölüm olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Ya bilgim yok iste o birlesme yerinde bir parca incecik kucuk bir doku vardisariya kadar cikiyor ucu

• Alt tarafta değil mi?

• Evet ama sarkma degil yani porsumus gibi durmuyor

Erkekler Ne Diyor 10

• http://www.youtube.com/watch?v=iDoTY3ufvdk

Bu videoyu izleyin lütfen türkiyedede yapılıyor bu operasyonlar

0|0
    0|0
  • Bu tür sarkmalar çıkmalar genelde çok sıcaktan olur. Hatta bazı sıcak ülkelerde tarlalarda çalışan kadınları kadın sünnetti yaparlar bu yüzden.
    Yaşadığın iklim sıcak olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Sanmiyorum guneydogudayim. Ya zaten alttan sorunluyum ben ama yani ne oldugunu merak ettm

• Aman alt tarafına iyi bak orası senin hazinen 😉

• olmuyor

0|0
    0|0
  • bir internette bak sonra doktora git

0|0
    0|0
    • İnternette birsey cikmiyor bununla ilgili hic iliskiye girmeme ragmen genislik var nedendir bilmiyorum.

• Klitorisin dışarı kaçmış.)

0|0
    0|1
    • Hayir birlesme yeri diyorum klitoris diyosun hasbinallah

• Her gün birleşme yeri mi görüyoruz yaaa..).. Rahatsızlık veriyorsa estetik ameliyatla kurtulabilirsin.

• Eğer aklımdaki gibiyse güzelmiş görüntü ta :) ama öyle olanlar çok yapmış diye biliyodum ben

0|0
    0|0
    • Ya yok oyle birsey olmadi yasimda kucuk zaten 18 indeyim daha ama zaten sorunlu benim alt tarafim mudahale gordu

• 14 yaşında biliyo yapıyo millet zaten bu yeni nesilinde kendini bebe gibi görmesi ki haklı ama sadece cinsellikte öyle görmesini anlamıyorum

• bazılarında oluyor dışarı sarkma

0|0
    0|0
  • şimdiden sarkmış yaaa ıyy

0|0
    0|0
  • ne yaptın o tatlı şeye kızdıda dışarı cıkdı

0|0
    1|1
  • doktora gitmende fayda var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vajina dili yda siğil olabilr kaşntı warsa yanma varsa mtlaka dktra gtmelisn.. yayılırsa kötü olr

0|0
    0|0
    • Vajina diliymis. Nedir bu biliyor musun?

• Valla ben de blmıyrm sadece siğil biliyrm bekarm cevrende evli birileri varsa onlrdan öğreneblrsn

• Bende bekarim iste

• Sorunu tam olarak anlamadım. Ic dudaklarindan biri mi uzun yoksa iki ic dudagin icinden bir sey mi sarkiyor?

0|0
    0|0
    • Canim dudaklar degil once onu unut. Bak simdi birrlesme yerinde birseyler var icten disari cikan kucuk pembe bir et parcasi. Vajina dili diyorlarmis ama ne oldugunu ogrenemedim.

Yükleniyor...