Anal sorunu yardım edin lütfen?

Anal ilişkiye giriyorum haftada 3-4 kere olduğu oluyo yaşım 18. Son bir kaç gündür anüsümde ağrı ve genişleme var doktora gidemem ne önerirsiniz lütfen yardım edin

0|2
6|36

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora gidemem demen ve yaşını söyleme gereği duymandan dolayı reşit olmadığın gibi bir kanı oluştu bende.. Yargılamak için söylemiyorum elbette ama bu genç yaşlarda ilişkiye girmemeniz doğrusudur.
    Madem böyle bir hata olmuş, yanlışın neresinden dönsen kardır...
    Anal komple yanlış bir ilişkidir, vajinal seks ise erken yaşlarda yapıldığında rahim ve rahim ağzı kanserine yol açmaktadır, bu söylediklerim tıbben kanıtlanmıştır.
    Çevrende sana yardımcı olabilecek birisiyle mutlaka doktora gitmelisin. Anüs gibi oldukça mikrobik bir ortamda hissettiğin acı muhtemelen bir yaralanmadır ve böyle bir ortamda dışkının kanına karışması hepatit b ve c başta olmak üzere birçok hastalığa ve ölümcül sonuçlara yol açabilir.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 35

• niye doktora gidemiyorsun. sana kesin ve doğru çözümü doktor önerir. bizler neyiz ki. hepimiz doktor olsak ne yazar muayene etmeden tam teşhis koymadan nasıl öneride bulunabiliriz. ya sana sunulan öneriler daha kötü ederse. akıllı ol doktora git

0|0
    0|1
    • haaa bu arada bizden değil para aldığın adamlardan sor. onlar sana daha çok yardımcı olur

• Arkadaşım merhaba,

Çok sık yapmaman gerek...

1|0
    1|2
  • Bir daha girme. Çok zararlı bunu bil yeter.

0|0
    0|2
  • 19 yaşına gelince bişeyin kalmaz ozamna kadar master yaparsın o işte.

1|1
    0|1
  • Anüs gittikce genisler ve bu bir zaman sonra büyük tuvaletini tutamama gibi sebeplere yol açar. Kendiliginden sivilar akar, yolda yururken birde bakmissin altina yapmissin. Vermeyi kes yani.

1|0
    0|2
  • bir süre yapma duzelir

0|1
    0|1
  • tıkaç... yazık değil mi? yakında dışkı durmaz orada...

1|0
    0|2
  • kaç lira bu para?

1|0
    1|1
  • Zamanla dışkını tutamaz olur elin kıcında lavaboya koşarsın şimdi doktordan utanıp anal ilişki yaşamaya devam et 25 30 yaşında altına yaparken utanmazsın

0|0
    0|2
  • yapma analdan sonra kalıp kalıp sıçarsın tutamanda

0|3
    0|2
  • ücreti ne kadar? (analın daha bir sürü hastalığı var canım daha dur) sen ücreti belirt ya da mesaj at :D

0|0
    0|2
  • Hala anal yapıyormusun

0|0
    0|0
  • * yapılorda arada bir yapılır bu ne la haftada 3-4 ben bir götcü olarak bile bukadar yapmıyorum bu kız aşmış

0|0
    0|2
  • Bu kadar sık yapma sakın.. Nerede yaşıyorsun?

1|0
    0|1
  • haftanın kalan 3-4 gününde de patlıcan sok. Alternatif tıp... Ağrı sızı bişeyin kalmaz.

0|0
    0|1
  • Ara ver

0|0
    0|2
  • Anal yapma saglik acisindan zarar verir

0|0
    0|2
  • o işi bırkacaksın ne dir yaa bu anal merakı anlamadım hem yanlış hem haram

0|0
    0|2
  • kac para istiyon ulas bana ne kadar ıstysn verım

1|0
    1|2
  • Sadece anal mi? Nye önden girmiyon

0|0
    0|1
  • 😃😃😃😃

0|0
    0|1
  • yapmamalısın... doğru değil. doktora gitmelisin. tıpta ayıp olmaz

0|0
    0|2
  • Yuh sana be

0|0
    0|2
  • anal ılıskı yapmayı bırak ya da anal jel kullana yaparken

0|0
    0|0
  • esnekleşmiş 2. 3. ilişkiden sonra zaten bu normal bir durum. ilişkin düzene girdiği için tam alışmıştır daha fazla genişlemez :) eğer düzenli bir ilişkiniz varsa keyif alıyorsanız devam edin bozmayın sonra tekrar başladığında yine canın yanar. için rahat olsun 1 ay sevgilinden ayrı kal o daracık olur :) kız arkadaşımdan bilirim ;)

0|0
    0|0
  • Bende 18 im.. Niye yapıyorsun? Nasıl ikna oluyorsun?

0|0
    0|2
  • Kardeş sana az bile. Götten alırken bide amından alman lazım. sen ancak o zaman iflah olursun...

0|0
    0|2
  • Yememeni öneririz :)

0|0
    0|2
  • 2000 lira nakit :D dayanabilcem dersen sadece yuzeysel seviselim?

0|0
    0|2
  • Saka gibi ya bnde istiorum

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 6

• bir süre anal yapmamanı

0|0
    0|0
  • haftada 3 4 mu yuh

0|2
    0|2
  • Bidaha anal yapma artarsa doktora git, sağlık bu..

0|0
    0|2
  • Ömür boyu Pampers kullanmaya mahkum mu olmak istiyorsunuz? Kasını zedele sonra b*kunu tutamazsın...

1|0
    0|2
  • Canım bende merak ettim ne kadar ücret alıyorsun nerede yaşıyorsun? Bu arada bu kadar sık ilişkiye girme anüs'ün epey genişler ve büyük tuvaletini filan tutamazsın altına kaçırırsın. Mesela senede 5-6 ya filan indir zaten iyi kazanırsın. Eğer para kazanmaya devam edicem dersen sakso çekebilirsin.

0|0
    1|2
  • Ne önerecekler ki yapma. Yakında insanın kafası girer oraya. Gayet normal o kadar ilişkiye kıç nasıl dayansin

3|3
    1|1
Yükleniyor...