Sizce hamile kalmis olabilir miyim?

cok sacma biliyorum ama aklima takildi bugun sevgilim bana eliyle masturbasyon yapti ama elini onceden kendi penisine degdirmisti biseyler yapmisti acaba eli islandiysa ben hamile olmus olabilir miym?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• dağdan indin bir şey bilmiyorsun okuman yazman yok desem bir bakıyoruz sevişmeyi biliyosun oynaşmayı biliyorsun.
    yahu insanı sinir etmeyin. bu yeni nesil ne kadar geri zekalı. neden okumuyorsunuz ha. neden? yahu internet var kütüphaneler var. yahuı açın biraz bilimsel birşeyler öğrenin. önce zikişmek öğrenilmez. önce sistem öğrenilir ona göre zikişilir.
    sizin gibi yeni nesil yüzünden amerika gibi ülkelerin oyuncağı olduk yuh be.
    okumaktan araştırmaktan aciz bir nesildiniz. sizler asalaksınız.

atatürk boşa gvenmiş size. okumayan cahil bir gençlik.

bir toplumu yok etmek için okuma alışkanlığını elinden almak gerek der düşünür. biz şu an o durumdayız. her poku yemeye varsınız iki satır okumaya yoksunuz. bir de salak salak sorular soruyorsunuz.

sizler soru sorma değil sorulara cevap verecek yaşta ve eğitimde olmalısınız. utanın utanın. yediğin poktan değil cahilliğinden utan

3|0
    0|0
    • @black12345 zaten ben ahlaki durumunu ele almadım bile sadece cehalet noktasına değindim.
      bu kızımıza yüklendim ama buradaki çoğunluk hep böyle

Erkekler Ne Diyor 13

• Kalmazsın bu şekilde hamile.

0|0
    0|0
  • ulan gelde sövme millet kadın hamile kalsın diye tavşanlar gibi sürekli sevişiyorda kadın hamile kalmıyor sen bir tek elle hamile kalcaksın bence 3üz felan dır o kadar ileriye gitmişsiniz çok önemli bir olay

0|0
    0|0
  • Bu ülkede iki metrelik prezervatif üretimi şart , geçireceksin bunlara birer tane baştan ayağa , al sana güvenli seks diyeceksin

0|0
    0|0
  • ya bir ziktirin gidin artık

0|0
    0|0
  • Hemde ikizlerin olacak... Korkma hamile falan değil eli spermle ıslanıp kuruyabılır spermler hava ile temas edince ölür hücreler merak etme hamile degılsın

0|0
    0|0
  • Dalga geçiyorlar :D sacmalama hamile kalman için baya bu akmasi gerek öyle hemen olsa oo dunyada her insan hasta olurdu takma bende zamanında çok abartiyodum herşeyi ama gecti

0|0
    0|0
  • imkansıza yakın :)

0|0
    0|0
  • 9 ay sonra gelcek gelcek fırlıcak bak böyle bir fırlama olcak isminide ömer koycan bak söz ver :D

0|0
    0|0
  • hayır kalmazsın penisini sürtmediyse tabiki

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey rahim girişi sperm yaşamasına el verişli değil.. Dış gebelik gibi problemlerin olması için bile 4 5 cm içeri girilmesi lazım

0|0
    0|0
  • sperm varsa bir ihtimal yani %1 gibi parmaklar ile içine soktumu?

0|0
    0|0
  • Ayağını senk kal sen bu kafayla verirsin çocuğa kullanır atar seni kalırsın ortada

0|0
    0|0
  • Kesin hamilesin hemen aldır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kesin hamilesin

0|1
    0|0
  • Yok artık shdgshs

0|1
    0|0
  • Yaşın kaç senin? Bu soruyu soran biri ya gerizekalıdır, ya çocuktur ya da kafa buluyodur. Sen hangisisin?

0|1
    0|0
    • ben tecrubesizim sadece bu konularda

• En tecrübesizi bile akıl edebilir. Her bilen tecrübeli değil

• Ha ha kesin hamilesin :-)

0|1
    0|0
  • Çocuğu olmayanlara söyleyelim de bu yöntemi denesinler :) Bu şekilde hamile kalman imkansızın ötesinde

0|1
    0|0
Yükleniyor...