İlişkiden sonra kasıklarımın ağrıması normal mi?

Her ilişkiye girdikten sonra 1 gün boyunca kasıklarıma sancı giriyor ağrıyor bunun olması normal mi sebebi nedir bir de her seferinde ilk anda bir zorlanma oluyor darlık gibi bunun sebebi ne olabilir?

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen boşalmıyorsun. tam orgazm olup boşalsan bu ağrılar olmaz. sen sadece kölelik yapıyorsun.

0|0
    0|0
    • Nasıl olacağımı bilmiyorum yani demek istediğim olamıyorum bir türlü 4 ay oldu daha henüz hiç olamadım

• Hayır o Bayağı uğraşıyor aslında kendinden çok benim için uğraşıyor eliyle veya başka türlü yaptığında oluyor sadece birleşme sırasında boşalamıyorum bir türlü

• pozisyon değişin. o alta yatsın sen üste çık. üzerine oturduğunda serbestçe kalça hareketlerini rahat yaparsın. gir çık yaparken vajinanı erkeğinin penis kökünde tüy bölgesine ileri geri sürterek yap. yani klitorisin erkeğin penis köküne sürterek uyarılmasın sağla. sanırım senin klitoris biraz üstte. bundan dolayı normal pozisyonda zevk almıyorsundur

Erkekler Ne Diyor 7

• yenisin galiba.

0|0
    0|0
  • kuruluktan kaynaklı olabilir yeterince ıslanıyormusun

0|0
    0|0
    • İlişki sırasında kuruyor bazen

• Daha gençsin alışırsın zamanla nedenide burdan aciklanmaz

0|0
    0|0
  • kadınlardan yanıt bekliycez normal mi diye.
    kaç kere ilişkiye giriyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Ayda 3-4 gün ama o günler içinde 2-3 kere

• 1 ay evvel gittim kontrole smear da yapıldı bir sorun çıkmadı

• o zaman enişte beye söyle hor kullanmasın :)
      sık yapın sayıyı düşürün o zaman.

• kendini çok kastığın için olabilir. Zamanla alışman lazım aslında. Partnerinin organi büyükse biraz oda yapabilir.

0|0
    0|0
    • 4 aydır bir türlü alışamadım neden bilmiyorum her seferinde kasıyorum

• Sevgilinle o kadarmı boş vakit buluyorsunuz yazık sana düzensiz ilişkiden bunlar hep girdiğin zamanda sık yaparsanız ondan kaynaklanıyor aşırı yüklenme :)

0|0
    0|0
  • Evli misin ki ilişkiye giriyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...