Sorum kizlik zariyla ilgili?

Oksama yoluyla masturbasyon yaptm icine sokmadigima eminim cok isteklide yapmadim yani sirf yapmak icin yaptim diyebilirim. Kalkip yikandim bir baktim 5 saat sonra akintiyla karisik kan geldi cok azdi ama hasta olmadim regliyi taa 2 hafta sonra oldum sokmadan kizlik zarinin bozulmasi mumkun mu?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• birikmiş adet kalıntıları akmıştır. koyu renk ise adet kanıdır. ama açık renk ve pembemsi bir tonsa o zaman işler kötü

genelde kızlık zarı adet kanının tamamen boşalmasını engeller. içeride biraz pıhtı kalabilir. cinsel uyarı ile vajina nemlenir ve içeride sıvı birikir. bu sıvı asit içerikli olduğundan içerideki kanı çözer. böylece dışarı çıkar. sen bunu görmüşsündür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Klitrosinle mi oynadın sadece?

0|0
    0|0
  • bozulmamistir korkma

0|0
    0|0
  • zedelenmiş olabilir sorn olmaz

0|0
    0|0
  • değildir, bu kadar net.

0|0
    0|0
    • Ama iste kan geldi

• Rengi akintiyla geldigi icin acikti

• korkulacak bişey yok bence

• Merak etme arkadaşım o kadar kolay bozulması mümkün değil. Hele bir şey sokmadığın sürece bozulması mümkün değil...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• orası tahriş olmuş orayla baya oynamışsın yoksa öyle akıntıyla kan beraber gelmez. kızlık zarın tahriş olmuştur onun dışında bozulma olmamıştır

0|0
    0|0
    • Tahris olmasi bozulmasi anlamina gelmez degil mi?

• tabikide

• Mumkun değil bozulmaz

0|0
    0|0
    • Gelen kan ne kani olabilir hastalik kani olmadigi asikar sonucta?

• Kizlik zari kani kıpkırmızı olur oyle olmazki hem oraya iuice bisey sokucanki oyle bozulur anca ama sen yinede elleme pek

Yükleniyor...