Gay olmak erkek olmaya engel değildir değil mi?

Ben gay im. Ataerkil bi toplumda homofobik insanlarla yaşamak çok zor. Dışarıdan bakıldığında gay oldugum anlaşılmaz yakışıklıyım kızlar ğeşimde fakat gay olmak farklı birşey.. Bizlerde insanız ve eşcinsellerin çoğu yetenekli başarılı ve kendine özen gösteren temiz insanlar. En başta bizde insanız. Bu bir hastalık değil fakat hastalık bile olsa hasta insanlara bu şekildemi davranılır ?! Gay im ve kız top i*ne değilm Erkeğim. ! Neden bu baskı ?!

Güncellemeler:
EN BAŞTA BİRER İNSANIZ. ADAM GİBİ Bİ ADAMLARIZ KİMSENİN PARASINDA PULUNDA GÖZÜMÜZ YOK KİMSENİN NAMUSUNDA GÖZÜMÜZ YOK. ÇOĞU BAŞARILI ÜNLÜ BU ŞEKİLDE. ONLARIDA SEVMEYİN O ZAMAN. ! ?

- vE BİLİYORMUSUNUZ EŞCİNSEL İLİŞKİLERDE SADAKAT ÇOK DAHA FAZLA.

- 4 YILLIK BİR BİRLİKTELİĞİM VAR VE BERABER YAŞIYORUZ. SOKAKTADA YATTIK EN LÜKSÜNÜDE BERABER YAŞADIK. HANGİ BİZİ GÜNAHKAR HASTA OLARAK NİTELENDİREN ÇİFTLER BUNLARI YAŞADI?!
GÜNCELLEME YAPTIĞIM 2 LİNKİ OKUYUN VE İZLEYİN YETER.

- link
Hala fikri degismeyen var mı? Büyük konusmayin en yakinizda görürsünüz o zaman anlayış gostermek zorunda kalırsınız

1|0
24|14

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun sana. Öncelikle şunu söyliyim; Gayler erkeklerdir. Erkek olmasalar zaten "gay" sıfatını almazlar. Gayin kelime anlamı; "Eşcinsel erkek" 'tir. Türkiye'de yaşıyoruz. İnsanların sana hergün gay, top, i*ne, kız gibi tabirler kullandığını da biliyorum çünkü bende öyleyim. İnan bana, kimse eşcinselliğin ne demek olduğunu bile bilmeden eşcinsellik hakkında saçma sapan sözler savuruyor; GERİ KALMIŞ Bİ TOPLUMUZ! İleride Türkiye'de eşcinsel olduğu için intihar eden birileri olacak ve tüm bilinçlendirme konferansları düzenlenecek. Zaten Dünyada eşcinsel olduğu için intahar eden birsürü genç var. Ama sen kafana takma, hayatın tadını çıkar.

0|0
    0|0
    • Turkiyedede var intihar eden öldürülen bir çok kişi var. . Ama Doğu ya git bak adamlarin 3-5 tane karısı 1 tanede erkek sevgilisi var. Bunlar gozle gorulmeyen gercekler. Ama artık devir degisiyor yavas yavas escinsellik kabugundan cikmaya basladi unluler bile lgbtt yuruyuslerine destek olarak geliyor. . Keske herkes senin benim gibi genis dusunebilse.. hetero olup 13 yasindaki kiza ördege tecavüz eden serefsizler varken, sevgilisini karisini anasini pazarlayip aldatanlar varken biz hepsindendah

Kızlar Ne Diyor 24

• benim gay arkadaşlarım var ve onların yanında çok daha fazla eğleniyorum güzel oluyo yani :) evet toplumumuzda bu kabul edilemez bi yanlış-güneh vs. tamam tabi olmaması gerek bizim dinimizce.ama herkes aynı şeye inanmak zorunda değil.onu da geçtim benim bi gay arkadaşım camiye gidip namaz kılar oruç tutar bi çok şeyi yapar ama elinde olamyan bişey bu çok denedi kızlarla ama olmuyo.insanlar bunu tercih sanabilir.ama kimse böyle bi toplumda böyle olmayı tercih etmez.ki diğer insanların günahsızmış gibi davranmasına gülüyorum.başkalarının yaptıklarıyla niye bu kadar ilgileniyolar hiç anlamıyorum.azınlıkta olan şeyleri ezmeye çalışırlar ve buna göre lakaplar bulurlar.bu bi nevi egosal bişey bence.bi de şunu söylemek isterim ki ben gay ları lezbiyenleri biseksüelleri oldukça az sanırdım hani yoktur sanırdım.ama arkadaşım bi siteye üyeymiş bunla ilgili orda o kadar fazla olduklarını gördümki bi de dşünün yani tek bi site bu bunun gibi bi çoğu var.ayrıca hiç siteye girmeyenlerde vardır.ben bokuldan bi kaç arkadaşımın gay olduklarını ordan öğrendim mesela :) sen büyük ihtimalle aktif bi gaysın.

bu baskının kökenini ne kadar inersen in ne kadar sorarsan sor anlamicak milyonlarca insan var. ya bi de diğer erkekler anlasa bile durumunuzu anladıklarını pek söylemezler yanlış anlaşılmamak için çevrelerinde.aslında herkes dışarıya oynuyo.ben tüm samimiyetimle söylüyorum.gay lezbiyen inan umrumda değil.insan olsun yeter.ne ırk ne cinsiyet. şurdaki herkesten bir şey istiyorum.kendilerini karşı cinsin bedeninde olduklarını hayal etsinler ama şu anki cinsiyetlerinin hisleriyle.erkekler kız bedeninde kızlardan hoşlandığını.kızlar erkek bedeninde erkeklerden hoşlandığını.o zaman bi nebze olsun anlarlar belki.

2|4
    2|0
    • aşık oldum bu yoruma

• Onca kendini insan zanneden yaratklar katliamlar, haywanlara işkence, toplumda yolsuzluk suçlar cinayetler tecawuzler, pıslkler yaparlar. Ahlaklı güzel insan muamelesi görürler. Ama burada benim cinsel tercihini hissettğı şeklde yaşayan arkadaşm dünyann en kötü en ahlaksz warlığı kabul edlyor. Bu çok adaletsz!

• @egall kesinlikle katılıyorum sana canım. insan kendi çirkinliğini görebilseydi herkes ona masum görünürdü.

• Haram "benim inancıma göre" helak olma sebebi.. Bu yüzden

cinsiyet kategorisinden değerlendirmiyorum bu şahısları..

Benim inancımda onlar ciddi anlamda "Günahkar"Lar..

6|2
    4|4
    • bi insan hayatı 4 4 lük bi insan olarak yaşıyorsa iyi bir insansa ibadet ediyorsa insanlara yardımcı oluyorsa kısaca 4 4 lük bi insansa neden günahkar olsunlar?

• evet herkesin inancı kendine. sen çok inançlı biri oldugun için insan ayrımı yapıyorsun, biran kuran oku ve insanlara nasıl yaklaşılması gerektiğini öğren. buralarda sohbet edeceğine namaz kıl evden çıkma saçının tek telini bile açma böyle bişeyler yap. günaha giriyorsun. ;) selametle ;)

• Hafızım kapalıyım namaz kılıyorum sahurumu yaptm oruca hazrım ;)

Seni en başta Mevla'ya emanet ettim ve kurtulman için dua ettim.. Bundan daha ılımlı bi yaklaşım olamaz.. :)

• benimde dikkatimi çekmiştir..çoğu gayler hayatta gayet başarılı,oldukça hoş,özenli,kendini bilen,ne istediğinin farkında insanlar..yaşama şartlarınız bu ülkede çok zor gerçekten..Allah kolaylık versin diyorum.siz özellikle istediniz veya istemediniz bilemiyorum ama herkesin yaşam özgürlüğü ve yaşama hakkı olmalı..seçimler toplumlara zarar vermiyorsa bu olmalı evet..ben de inançlı bir insanım bunu dile getirmeyi sevmiyorum çoğu zaman ama evet görünenden çoğu zaman fazla olabilir..ama asla sen ve senin gibi olan insanlara aşağılayıcı,küçümseyici ve yargılayıcı gözlerle bakmadım..bizzat tanıma şansım olmadı ama tanımış olsam da bir şey kaybetmekten çok bir şeyler kazanacağımı düşündüm..

geçmiş zamanda vizyonda "zenne" diye bir film vardı..ailesi tarafından gay olduğu için öldüren bir gencin hikayesi,gerçek yaşam öyküsü..konuyu biliyorum,yönetmenleri-yapımcıları ünlü olan insanlar..fırsatım olup izleyemedim ama orada güzel bir kurgu vardı aslında toplumumuzu yansıtan...ön yargılarımızı kıramıyoruz maalesef,insana insan gibi bakmayı bilmiyoruz..küçümserken aslında karşımızdakini incittiğimizin ve günahların en büyüğünü işlediğimizin de farkında değiliz..

o yüzden arkadaşım, baştan sonra kadar haklısın..hali hazırda ki gençlerin bakış açıları nedir bilmiyorum ama ana babalarımızın görüşlerini kırmak zor..şu an ki gerçeği değiştirmek bir nebze mümkün..

0|3
    0|0
  • Ay ama yapma artık günceleme. :)))))))

Sen kendini biliyorsun, saçma sapan insanların düşünceleri de kendilerine kalsın.

İnsan ayıpladığını yaşamadan ölmezmiş, bu lafı çok severim ben, seni ayıplayanlar çocuklarıyla yaşarlar bunu görürler insan mı değil mi diye

1|1
    1|0
  • Ben sunu biliyorum seçimler insanı değiştirmez. Gay olmak seçimler sonucu olan bişey değil, bu bi tercih meselesi değil.. İnsanlar doğuştan böyle oluyo... Seçimleri ve hoşlantıları sonucu değil. Sen sana doğru olanı yap. Fikirlerine ve tercihlerine saygım sonsuz..

2|2
    2|0
  • bizim ülkemizde gaylar, kendini kadın gibi hisseden kadınlıga ozenen bireyler zannediliyor,hatta bülent ersoy meselesi zannedenler bile var git kestir falan diyorlar, halbuki bu cok yanlış, gaylar erkektir kendilerini erkek gibi hissederler gayet yakısıklı ve erkeksidirler sadece kendi cinslerinden hoslanırlar anlayın artık bunu top i*ne değildirler ayollu konusup kıvırtmazlar! herkes istediği gibi yasamakta özgürdür kimsenin kimseyi yargılama hakkı yoktur, homofobisi olan insanların gaylara olan tepkisi de su dur, kendilerine guvenemedikleri için kendi içlerinde olan duygular acıga cıkmasın diyede gayları ezmek isterler...

0|3
    0|1
  • kesinlikle haklısınız.bu toplum çok tutucu.ben eşcinselliği bir ayrım olarak düşünmüyorum.kız ve erkeğin yaşadığı da aşk..bu da aşk.

neyseniz o sunuz?bundan gurur duyup kendinizden emin olmalısınız...neden kendinizi gizliye aldınız ki.

merak ediyorum.size nasıl davranıyolar?

2|1
    2|0
  • birincisi türkiye'de azınlık olan bir tek siz değilsiniz.

ikincisi ateistim azınlıktayım kafirim onların gözünde ama hiçbir zaman o topluluğa kendimi kabul ettirmeye çalışmadım çalışmıycam da.

biz sizin erkek ya da kadın oluşunuzla ilgilenmiyoruz.birçok gay daha çok feminendir.sırf penisi var diye kendini erkek kimliğine sokmak zorunda değildir.

kadın erkek ayrımını heterolar yapar bari siz yapmayın önemli olan cinsiyet değil nasıl hissettiğin.

bu yüzden eşcinsel ilişkilerde kimi taraf aktif olurken -erkeksi -kimi taraf da pasif-kadınsı -olur.erkeksi ve kadınsı diye doğada iki rol var ve biz bunlardan istediğimizi kullanabilmeliyiz.

1|1
    0|0
  • O kadar haklısın ki... Sana o gözle bakan fındık beyinlilere takılma. Ben her ne kadar anlayamayacak olsam da eşcinselleri anlamaya çalışıyorum. Böyle olmayı siz seçmediniz ve kimsenin sizi aşağılamaya hakkı da yok. Sen tercihleri farklı olan bir erkeksin, hepsi bu... Ben kötü gözle bakmam, dostluk kurmama da engel olmaz bu durum...

0|1
    2|0
  • haklısın tabiki bunu dar beyinlere anlatmak çok zor.iki tane gay arkadaşım var hiç bi sorun yaşamadım çok tatlı insanlar.ama lezbiyen arkadaşlarım için aynı şey geçerli değil onlarda gerçekten kişilik problemi var bi çok arkadaşım lezbiyen ve iletişimimi kesiyorum yavaş yavaş

0|2
    2|0
    • Ben seviyorum onları ya, özenti olmayanları yani erkekler ölsün demeyenleri erkek arkadaş gibi oluyor bana :)

• Çevresel etkenler etkili oluyor yeni nesil lezbiyenlerde çünkü.Kendilerini bildiklerinden beri lezbiyen olanların karakterleri oturmuş oluyor genelde.

• evet katılıyorum

• Değildir. İnsanlar bilmediklerinden korkarlar, korktuklarını da sevmezler

0|2
    1|2
  • Tabiki de erkek olmaya engel

1|0
    1|2
    • bi gidin ne kadar basit düşünüyorsnz nerde erkek kadın ayrımı yaradılışa aykırı.Erkek erkeklik görevini yapacak kadın kadınlık.Süs olsun diye kadına vajina erkeğe penis vermemişlrdr erkeğin eşi dişidir gerisi hikaye

• Haklısın. Tercih ettiğin hayatı sürdüremediğin bir ülke de yaşıyorsun. Dile getirdiğin serzenişler çok doğal. Yaşadığın sürece canını sıkacak bir çok insan olacak. Kolay gelsin.

0|1
    2|0
  • Kaç saattr yazacğm netimde sorun çıkıyor. Eğer rahatsz olmayacksan beni ekleyeblrmisn? Konuşmak istedklerm war.

0|0
    0|0
  • herkes çok mükemmelde ondan herkes birilerine bişeyler söylüyor boşver hastalık değildir ayrıca

0|1
    0|0
    • evet lut kavmi olayı başkadır ama bunu burda anlatman zor o yüzden nasıl istiyorsan öyle yaşıcaksın kulak asmadan

• katılıyorum sana birşarkısınsen

• bence bunu herkez kendi bilmeli ama allahu teala bizleri gay veya lesbien olalim diye yaratmadi biz elhamdurillah muhammed mustafa sallallahu aleyhi vesselem peygamber efendimizin yolunda gidmeliyiz bunlari bilan insan kendi düsünmelu bu dedi günahmi deylmi bence hos deyil...!

1|0
    1|1
    • bizler,çoğumuz sevgililerimizle yiğişirken hiç bunlardan konuşulmaz.dinimizde evlenmeden bi şeyler yaşamak hatta aynı oda da yalnız kalmak bile çok günah. Allah bizleri bi erkeğin elini evlenmeden tutalım diye de yaratmadı.ya da yalan söyleyelim diye de. ya da açık saçık giyinelim diye de yaratmadı.ki bu bizim dinimize göre böyle.herkes aynı şeye inanmıyoki.inanmakta zorunda değil.bu bi sınav.kimseyi kınamamak gerek.kınadığımızı yaşamadan ölmezmişiz unutmayalım bu da dinimizde var.

• İşte bu tepkiyi verme diye yanlış anlama lütfen demiştim ve haklısın her koyun kendi bacağından asılıyorsa gay veyahut lezbiyen insanlara cevabındaki gibi yaklaşmak koyunun bacağına karışmak demektie yani yanlıştır.Bak işe yaramış anlatabilmişim.

• haklısın kız.allah hakkımızda hayırlısını versın.gıdısat cok kotu

• bu hormonel birşey anlarım ama koskoca kavimler tarihi var ve bu durumun haram olduğu yalanlamayacak bir gercek... tavsiyem bilen birine danısman.. ahmet şahin hoca olblr mesela...internet sitesine girip makalelere gözatablrsn... yada mesjda atblrsn...sn blrsn.. sglıckla...

0|0
    1|0
  • BU ARADA ZENNE FİLMİNİ İZLEMENİZİ ÖNERİRİM.BU KONUYLA İLGİLİ.BELKİ FİKRİNİZ DEĞİŞİR HA.(EŞCİNSELLİĞE KARŞI OLANLAR)

0|0
    1|0
  • Pipin varsa erkeksindir. ruhen gay olman bunu değiştirmez

0|0
    0|0
  • gey olmak erkek olmaya engel değildir de i*ne bence tatlı bir kelime.seviyorum.diyorum da.

0|0
    0|0
  • bir gay kızla birlikte olur mu? olmak ister mi yani? tek gecelik bile olsa.. ben bir gaye aşığım. eskiden kız arkadaşları vardı. şimdi durumu ne bilmiyorum. birden mi karar verdsi yoksa biseksüel mi bilemiyorum yani

0|0
    0|0
    • göstermelik kız arkadşı olabilir, biseksüelde olabilir.. eğer gay ise beraber olmak istemez biseksüelse olur.. ama bazı kadınsı gayler var kendilerini baya kadın gibi görüyorlar kızlarla kendilerini lezbiyen gibi görüp ilişkiye giriyorlar :))))))))))))

• Bir kavmın bu yüzden helak olduğunu biliyoruz. Bizim buna ılıman yaklaşıp yaklaşmamızdan daha mühim bir şey bence bu. Kendin tart.

1|2
    0|2
  • Gay tanıdım, lezbiyen tanıdım,travesti tanıdım. Eşcinselliğe karşıyım! Bunun dini boyutu ve birde toplumsal boyutu var.Onları, toplumun ahlak yapısını bozan unsurlardan biri olarak görüyorum. Sen istediğin kadar tercih meselesi, özgürlük vs de. Bu sapkınlıktan başka bir şey değil. En az ensest, nekrofili vs. kadar da iğrençtir.

1|0
    2|2
  • Boşver,ben de biseksüelim.Gay olduğun için utanma.Dediğin gibi en başta insansın.Kabul eden öyle etsin,etmeyen de gitsin ne takıyorsun?

2|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Sanada saygımız sonsuz. Sıkıntı yok sıkma kendını bu kadar.

0|3
    0|0
  • Lady Gaga nın dediği gibi:

I'm beautiful in my way

Cause God makes no mistakes

I'm on the right track baby

I was born this way

0|2
    0|0
  • Tamamda siz aranızda dini nikahmı kıydınız napdınız bilmiyorum ki günah işte erkek erkege ilişki günah ne kadar sadakat olursa olsun ne kadar zevk olursa olsun günah ki bi kadının bile anal ilişkiye girmesi bile günah ki sen erkeksin koskoca kavim helak oldu istersen internetten araştır ..

"LUT KAVMİ" diye araşdır bulursun

3|1
    2|0
  • Bende toplumumuzu dediklerini doğru bulduğumdan ötürü kınıyorum. Kesinlikle bir tercih olup abes olduğu düşünülmeyecek kadar doğal birşey.. Ne yapalım türkiye burası

1|2
    2|2
  • Erkeklik geçicidir .. En fazla 60 yaşında ilaç yardımıyla bişeyler yaşarsın önemli olmak adamlıkdır ister gay ol ister amele fark etmez adam ol gerisi önemli değil ...

0|1
    3|1
  • lut kavmini oku..helak olma sebeplerinden ve kıyamet alametlerinden sadece biri bu..

sizi ayıplamıyorum, eleştirmiyorum ama kendini kurtarmak için ne gerekiyosa yap.

sadece penis taşıyan biri erkek olamaz..erkek olmak için adam olmak lazım..

kadınlardan başka hiçbir tür benim ilgimi çekmez.

0|0
    0|0
    • Lut kavmini okuması cinsel eğilimini değiştirmeyecektir. Çünkü son 25-30 yapılan bilimsel araştırmalar hem heteroseksüelliğin hem eşcinselliğin doğuştan geldiğini ve istesede değiştirelemediğini destekliyor. Siz nasıl kadınlara olan ilginizi istesenizde değiştiremiyorsanız, eşcinsellerde hemcinsine ilgiyi değiştiremezler.

Not. Deistim.

• Bilimsel gerçeklere güvenmiycezde neye güvenicez? Senin kişisel görüşüne ya da inanmadığımız bir dinin söylediklerine mi?

• ben sana bilimsel gerçekler sabit değildir, her bilimsel sonuç çürütülebilir diyorum arkadaşım aklın kıt mı ? inanç konusuna bir şey diyemem inanıp inanmamak sana kalmış allah affetsin

• kadın gay olmaz zaten dostum..gay olmak için erkek olmak zorundasın zaten..yani 1/2 erkeksin rahat ol :)

1|0
    0|0
  • bak bu bir hormonal hastalıktır. Bunu kesin olarak söylüyorum.yoksa her erkekte olurdu böyle duygular.ama hastalık yani senin bir suçun var demiyorum doğuştan gelen birşey

0|0
    0|0
    • Hormonal hastalık değildir. Uydurup uydurup yazıyorsunuz. Sadece bir farklılık.(bozukluk değil dikkatinizi çekerim farklılık)

• hormonaldir.

• Farklısın çünkü tek açıklaması bu

0|0
    0|0
  • erkek adam yaptırmaz yapar tamam mı

0|1
    1|3
  • Topluma sen neden bakıyorsun ki?

Onları kafandan çıkar ve hayatına bak bu hayat senin bir başkası senin hayatına dil uzatamaz!

0|1
    0|0
    • aynen öyle artık umursamıorm kimseyi..

• toplum baskısı

0|0
    0|0
  • Gay iseniz hanginiz bayan rolü görüyorsa o erkek değildir :)

1|1
    0|1
    • bayan erkek ilişkisi yok ortada. aktif ve pasif diye ayrılır. her ikiside erkek. sadece aktif erkek var pasif erkek var.

• Biliyorum benim demek istediğim de oydu zaten.Sonuçta birisi pasif oluyor.Bayan rolünden kastım o oluyor.

Yükleniyor...