Herkese öncelikle iyi haftasonları sizden bir konu hakkında düşüncelerinizi almak istiyoru?

Yaklaşık olarak 3 yıl önce boşandım bu süre zarfında sertleşmeme gibi bir sorunum olmadı boşandıktan 1 yıl sonra böyle bir durumla karşılaştım hayatımda ciddi anlamda biri var ve bu insanı kaybetmek istemiyorum sizce bu durumu onunla paylaşmalımıyım şimdiden teşekkür edrim

Güncellemeler:
Evlenmeyi düşünüyoruz eksik yazmışım

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• hayır hiç bir şey konuşma.
    bak arkadaşım bu kendiliğinden düzelebilecek bir durum. düzelmezse bir üroloji uzmanına görün ama geçmişini anlatarak.

evli iken düzenli bir cinsel yaşam varken birden bu duruyor. boşandıktan bu güne cinsel ilişki yaşamadınsa uzun süre period bozulduğundan penis belli süre düzen tutturamaz. ama düzelir sıkıntı yapma. birazda aşk meşk var şu sıralar bundan dolayıda biraz gerileme olur.

sana şöyle kendimden örnek vereyim. ben sürekli yurtdışına işe gidiyorum. inşaat mühendisiyim. eve 2-3 ayda bir dönüyorum. ben normalde günlük ilişki yaşayan biriyim. yurtdışında 2 ay ilişki yaşamayınca eve geldiğimde penis saçmalıyor. gidişler gelişler yaşıyor yani bir yumuşuyor bir sertleşiyor ne halt ettiğini bilmiyor. iki gün beni razil ettikten sonra düzeliyor. işin kötüsü başarısız olunca insanı utanç basıyor bu kez daha kötü oluyor kalkacaksa da kalkmıyor utanç yüzünden.

kısacası hemen telaş etme. bana göre uzun müddet ilişki yaşamadığından geçici bir durum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlişkiniz ne derecede?
    Çok yakınsanız anlata bilirsin ama daha yolun başındaysan tavsiye etmem..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bu durumu paylaş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...