Vajinamin içinde bir şey var gibi geliyor .. ne olabilir ya korkmaya basladim? Erkekler yazmasin?

Acıyo içi nedense. Ve bakireyim korkuyorum. bir şey mi oldu diye.

neden olur bu? Aynayla falan baktim bir şey gozukmuyo.

sacma cevap yazacaklar yazmasin

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• esas sen saçmalıyorsun. burası poliklinik değil. sağlığınız konusunda ne kadar rahatsınız ya. kızım gitsene doktora. burada doktor bile olsa muayene şart. muayene olmadan teşhis konmaz. doktora gitmek gibi doğru bir iş dururken burada salakça oyalanıyorsunuz.

ağrının yüzlerce sebebi olabilir. yara olabilir kitle olabilir enfeksiyonel bir durum olabilir... olabilirde olabilir. ne yapabilirizki buradan sana. ne faydamız olacak. salaklık yapma doğru doktora git. haaaa bir de kendin saçmalarken başkalarını saçmalamayın diyerek salakça uyarılarda bulunma. önce sen akıllı ol

0|0
    0|0
    • Sanane ya. Ben kizlara sordum. Erkekler cevap vermesin dedim.

• Senin seviyene inemem. Yönetim ilgilenir cevap ve yorumunla.

Erkekler Ne Diyor 9

• iskiyi ara.

0|1
    1|0
  • Bakteriler ya da mantarlar kadinlarin bas dusmanidir. Cikadiklari toksin madde iceriyi tahris edebilir ve akinti kanama yanma yapabilir erken tehsiste tedavisi daha kolaydif fakat illet olacak yillarca canini sikacak hastaliklarda mevcut jinekologa gitmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Biliyordum ama erkekler yazmasın demişsin. Yazmayacağım. İyi günler.

0|0
    0|0
  • Kızarıklı, kaşıntı ve yanma bunlar varsa iç çamaşırlarınızı yıkadığınız deterjanı değiştirin hemen erkeklerde de olur deterjandan değiştirirseniz geçecektir. Bir deneyin bakalım

0|0
    0|0
  • Kaşınıyosa mantardır

0|0
    0|0
  • Tıp. Fak. ta uzmanım. yaşın -18 tahminim. ebeveyninle jinekoloğa git. tahmin ettiğim şeyse ilaçla tedavisi mevcut ve kolay. gçm. olsun

0|0
    0|0
    • Yoo 20 yasindayim

• eminmisin? tahminlerimde yanılmam, bunun nasıl oluştuğunu bile tahmin edebiliyorum. burdanda yazılamıyor neyazıkki. neyse boşver. -18 yaş ta ebeveynsiz jinklga da gidemezsin ilerde mecburen gideceksin bu gidişle. bye

• Ya yuru git yalan soylicez sanki

• doğum kontrol hapı felan içtiysen çikolata kisti dediğimiz kitle olabilir.

0|0
    0|0
  • E mikrop felan kapmıştır..

0|0
    0|0
  • yara olmuştur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Penis istiyor olabilir.
    Şaka bir yana her kadında vajinal sorunlar olur uzun süre devam ederse ve artarasa direk doktora ama daha yeni başladıysa ve gün geçtikçe hafiflerse panik yapma.

0|1
    0|0
  • Aynayla icini nasil gordun
    Tahris olmus olabilir
    Mantar olabilir
    Enfeksiyon olabilir
    Gecmis olsun dr git

0|0
    0|0
    • Içini degilde dişardan. Baktim iste

teşekkür ederim

• Disardan anlayamazdin ne oldugunu doktora git kasinti yanma vs. Varsa ici acir mantar kotu yani

• Sitese vajinası olan erkek sayısıda fazlaymış :D

0|1
    0|0
  • Çareyi burada degil bir doktora gidip tıpta ara derim..

0|0
    0|0
    • şu an hafta sonu pazartesi gidebilirim ancak

• aynada baktin yok gibi peki nasil diyorsun birsey var gibi?

0|0
    0|0
    • Oyle hissediyorum. Anlamadkm ki ya of

• Zar aynadan görünmez zaten. Kaşıntı var mı

0|0
    0|0
    • Akintida var beyaz. Kasinti ara ara

• bir doktora gidin bence mantar olabilir

• Sanirim oyle

Yükleniyor...