Ağda, traş mı yoksa.. ?

özel bölgeye ağda yapamıyorum açıkçası ameliyat ol deseniz olurum ağda yaptırmam, traş yapınca da jiletten korkuyorum, acaba tüy dökücüleri özel bölgede kullanabilirmiyim?

0|1
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Ağda yapmak uzun süre pürüzsüzlük sağlar ve ağda, makine, traş bıçağı gibi şeylerle ulaşamadığın yerleri de alır. Jileti alt kısımda kullanmak tehlikeli, makine de ulaşmaz çoğu yere. Tüy dökücü krem de jilet gibi 1 haftaya çıkarıyor hem de sert çıkarıyor yani ister oranda ister bacağında yap. Ben kullandığımda tahriş olmuştu, ama makine ve jiletten daha iyi tabiki :)

0|0
    0|0
    • sagol canım ağdaya korkuyorum :(

• Teşekkürler 😘😘

• Ben de ilk yaptırdığımda korkmuştum ama gerçekten değer. Üç hafta falan pürüzsüz oluyor, ayrıca azaltıyor tüyleri. Jilet ve tüy dökücü krem tahriş ediyor :/

Erkekler Ne Diyor 10

• Jilet kullanma, epilasyon aletleri ya da ağda en iyisi. Tüy dökücülere güven olmuyor.

1|0
    0|0
  • tüy dökücü ve makineyi bilmemde jilet o bölgeyi siyahlaştırıyor diye biliyorum en sağlıklı ağda olabilir.

0|0
    0|0
  • lazer var kız :D

0|0
    0|0
  • jiletten neden korkuyorusn

0|0
    0|0
  • vur jiteti gitsin kız köpuklu yap daha kaygan ve acımaz.

0|0
    0|0
  • Kalsın uzayınca sat

0|0
    0|0
  • Düg dokucu işe yaramıyo.

0|0
    0|0
  • Çakmak en basit cozum

0|0
    0|0
  • Ağdayla yap kaymak gibi olsun :)

0|0
    0|0
  • lazer ya da ağda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Lazer yaptir

0|0
    0|0
  • Tüy Dökücü kremler hem koku yapiyor hem de kararma yapiyor kullanma ben cok pismanim en iyisi lazer biraz agrili olacak ama lazere git derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...