Evleniyorsun tamam ya sonrası?

bir arkadaşım evlendi geçen sene .bugün konuştuk çok sevmişlerdi birbirlerini ama adam arıza çıkarmış sürekli kavga ediyorlarmış .kız daha önce nişanlanmıştı birşeyler yaşamış yani bakire değildi evlenirken .adam bunu kafasına kakıyormuş sürekli .kız ağlıyor falan .yani bunu neden yapar ki erkek bilerek evlendi sonuçta ?bu devirde bu normal mi?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yani evlenmeden önce adama söylememiş mi nişanlı olup ayrıldığını bakire olmadığını felan?

Bu konular baştan konuşulmalı bence yoksa ileride işte böyle büyük problemler açar başınıza.

Sizlere bir tavsiye arkadaşlar: karşınızda evlenmeyi düşündüğünüz insanın her halini çok iyi bir şekilde analiz edin ve evlenilecek mi yoksa gelip geçici biri mi çok iyi karar verin. Tabir-i caizse nokta atışı yapın.

1|0
    0|0
    • yok söylemiş biliyorurdu

• iyide bölede olmaz hergün hır gür bekar kalmak daha iyi

• Bence bunu aile büyükleriyle konuşup sorunun aşılması lazım. Ben olsam bırakmazdım. Arkadaşın bırakınca ciddi manada baskı altında kalacaktır bilesin.

Erkekler Ne Diyor 9

• aşık olunca ayrılamıyor bazı erkekler kaldıramayacağı seylere evet diyor...sonrada aşk yasanınca bitiyor geriye kafaya takılan mevzular kalıyor..madem sorun edecektin neden evlendin...

0|0
    0|0
    • aynen bencede

• evet adam bakirelği kafaya kakmasa başka birşeyi kakar yani evlilklerin hepsi genelde öyle olmuş artık.

• iyide bunu kakması daha kötü hep başka biri varmış gibi ilişkide sürekli birinin gölgesi

• Ben evliyim . Evlenmeden önce böle biz farklı olucaz sanırdım hep eğlenicez. Ama öyle olmuomuş hep sorun hep problm aklı olan evlenmez ..

0|0
    0|0
    • doğru insanla evlenen mutlu olur

• Nerde psikopat, kişilik bozukluğu olan, nerde "kadın"ın ne olduğunu bilmeyen adam var, siz koşa koşa gidin onlarla evlenin...

Sonra gelin biz size nerde hata yaptığınızı anlatalım...

Adam bilerek evlenmiş olmasına karşın bu durumu kızın başına kakıyorsa evliliğinde istediğini bulamamış demektir. Yakın zamanda boşanırlar merak etme...

0|0
    0|0
    • boşanmasınlar yaa .kız seviyor .bilmiyorum erkekler sanırım kaldıramıyor bu tip şeyleri

• sen koyuyorsun ya "kız seviyor, adam da o niyetle evlenmedi, herşeyi zaten yaşıyorlardı" diye... Ben tanı koyunca mı beğenmedin? Yoksa gerçekler her zaman olduğu gibi acı mı geliyor?

• ben tanı koymuyorum benim çevremde oldukları için biliyorum rahat yatmak için evlenmiştir dedin zaten yatıyolardı hatta birlikte yaşıyor gibiydiler .sen ruhsal durumunu analiz edeyim mi deyince bende seni doktor sandım nickinde oktor ama aşk doktoymuşsun ahahaha .uzmanlığın olmadığı konularda ahkam kesme .gerçek senin dediğin değil ki ayrıca niye acı olsun banene .benim durumum değilki zaten

• bu işin devri yok erkekde hata yapmış evlenmemeliydi meshebi geniş değilse niye evlenmiş, ben olsam en baştan evlenmezdim sonra başa kalkılmaz

0|0
    0|0
    • aynen bencede madem öyle ne evleniyorsun

• Seni tanıdığı andan sonra başlar ona karşı sorumluluğun. Öncesi kimsenin haddine olmadığı gibi onun hiç haddine değildir

0|0
    0|0
  • Erkekler kavgada hep bu tarz şeyleri karşısındakinin yüzüne vurur.O yüzden bakire olarak evlenen bir çok kadın her kavgada bunu duyar...

0|0
    0|0
    • kız değildi

• Ayıp olmaması gerekir.Ama yapan yapıyor.Çevremde çok gördüm.

• evet bende duydum bu ilk değil

• normal ben oolsam kesıp çöp kutusuna atardım kızı :D deliliğim tuuttu

0|0
    0|0
  • mal erkek işte

0|0
    0|0
  • bence onların başka kavga sebepleri sana gerçeği anlatmamıştır arkdaşın

0|0
    0|0
    • yok buymuş onun dışında seviyorlar birbirlerini

• heves derken yatak anlamında söylemedim ben

• ne için dedin

Kızlar Ne Diyor 2

• Tamamen sacmalık madem o tarz bır dusunceye sahıpsın evlenme o zaman o kızla .

2|1
    0|0
  • sana birşey diyim mi arkadaşının eşi bakire değilmiş onu kafasına kakıyormus sorun yapıyormuş ya inan eğer bakire olsaydı bile yine kavgalar olurdu, ki evliliklerde hep kavgalar oluyor severek ölüp biterek evlenen arkadaşlarımın hepsi aklın varsa evlenme diyorlar, yani evlenipte mutlu olan yok onlara has birşey dğil bu.

0|1
    0|0
    • iyide kavga olması başka böyle aşağılanmak başka .kavga olur tabi ama bunun yüzüne vurulması çok ağır

• iyide kavga var kavga var yani bu en kötüsü

• tabi kavgaların en kötüsü..insan birbirinin yüzüne bakamaz.bı kadına bu tarz bi konuyu başına kaktığında artık nasıl yatağa gireceksin..insan birbirinin yüüzne bakamaz.o kadın içinde yatağa girmek ölüm olur artık...boşanma gerekir artık dikiş tutmaz o evlilik.

Yükleniyor...