Benim bir sorunum var?

Merak ediyorum, belki burada alacağım cevaplar benim hayatımı şekillendirecek. Sorum kızlara ama bu tarz şeyler yaşayan erkekler varsa da tavsiyelerine ihtiyacım var.

Benim bir sorunum var, cinsel hayat. Eskiden böyle bir sorunum asla yoktu hiçte aklıma gelmezdi ama neden şimdi bilmiyorum bir çözümü var mı onu da bilmiyorum. Penisim tam anlamıyla performanslı olarak ereksiyon göstermiyor. Boy olarakta bu yüzden küçülme gösterdi 13 cm e kadar geriledi. İlişki halindeyken en fazla 2 defa gelebiliyorum. 3. nadir. İyi seviştiğim söylenemez ama tutkuluyumdur. Neyse sorunum bu ve ben bu yüzden evliliğe soğuk bakıyorum. Evleneceğim insana bundan bahsedeceğim bu durumlara hazırsa evlenebilirim ama her ne olursa olsun cinsel doyumsuzluk yaşatacağım eşime ne kadar güvenirsem güveneyim bu konuda tedirginim hemde çok. Yakışıklı biriyim zengin sayılırım eğlenceliyimdir sıradan birisi değilimdir hayal dünyasında yaşarım ve yanımda ki insanlarıda bu dünya yı yaşatırım. Beni sevmeyen kimse yoktur çok şükür. Ama gel gelelim bu ileride evleneceğim insana yeter mi. Kendime böyle bir insanı ne kadar daha aşık tutabilirim veya aşık edebilir miyim onu bile bilmiyorum. Bir çok insanla beraber oldum çok kız arkadaşım oldu ama bu sorunları yaşadıktan sonra kendimi çok geri çektim. Kızlara sorum bu cinsel hayat sizi nasıl etkiler bunu ömür boyunca bu rutinde yürütebilir misiniz. Eşinizden bu sorun yüzünden boşanır mısınız. ( kaldı ki ben en ufak soğumadan bile korkuyorum)

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• sen manyaksın vesselam. neden mi. söyleyim. evladım 2 kez ard arda boşalıyorsun hala sorunum var diyorsun. pes yani. bizle kafa mı buluyorsun.

ayrıca illa ki zikinle kadını doyurmak zorundamısın. mesela kendinle kıyasla. bir kız seni eliyle diliyle ve a. mıyla boşaltsa yok illa ki a. m olacak diğerleri olmaz mı dersin.

yahu kadını önce öpüp koklarken elle boşalt. sonra altını yalayarak boşalt. sonra içine gir öylede boşalt vesselam. daha senden ne isteyecek. delimisin kafa mı buluyorsun anlamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bosanmam evlilik bundan ibaret değil. ana mevzu olarak bunu arayan biri varsa 30 cm boyunda bir hiyarla evlenebilir

0|0
    0|0
    • Umarım böyledir ama böyle düşünenler de genelde cinsel beraberliğe girmemiş olanlar. Sen girdin mi diyeceğim de yanlış anlama

• Hayir ama evlilikte kriterim anlaşmak olur bu degil

• Peki, teşekkür ederim

• Dert etgn seye bk üzülme

0|0
    0|0
  • Sen bana gel ağzımda büyür o merak etme:)

0|0
    0|1
    • Eşim senin gibi biri olmamalı olursa sı*tım

• uff ne dediiiiii

• Yalattırmak mı? 16 yaşımda 3 kızla aynı anda beraber oldum böyle olduğuma bakma belki geçmişimin acısını çıkartıyorum ama masturbasyonla pek aram yoktu. Bu durumlara düşene kadar

Erkekler Ne Diyor 2

• Şu ana kadar ki partnerlerin ne dedi peki

0|0
    0|0
  • her şey seks değil evliliklerde seks üzerine kurulmaz sevgi saygı üzerine kurulmalı seks üzerine kurulursa zaten kısa olur seni seven birini bul evlen sorun etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...