Regl döneminde kişiliğim değişiyor. Bunun nasıl bir çaresi olabilir ki?

Regl döneminde duygularım alt üst oluyo. Kişiliğim, düşüncelerim değişiyo resmen. Regl olmadan bir iki gün önce depresif moda giriyorum ve bir hafta öyle oluyorum. Farkedilmeyecek gibi değil böyle biraz ergen biraz depresif biraz bencil birisi oluyorum. İnsanları çevremden uzaklaştırdığım bile oluyor. Sonradan neden böyle bişey yaptım siye pişman oluyorum bide. bunun nasıl bir çaresi olabilir ki?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Regl iken içimden canavarus falan çıkıyor benim

1|0
    0|0
    • Benim de depresyon. Normalde olduğumun tam tersi oluyorum

• Kendimi en beğenmediğim zmanlarım mesela reglkendir

Erkekler Ne Diyor 3

• Bütün bayanlar aynı :) biz alıştık sıkıntı yok. :D

0|0
    0|0
  • menepoza girinceye kadar yaşayacaksın bunu

0|0
    0|0
  • Çaresini bulabilirsen söylermisin sevgilimede yapayım 3 yıldır Aynı senin gibi regl ken bir dövmedigi kalmışdı :)

0|0
    0|0
    • 3 yıldır sevgilin vay be mutluluklar :)

• Regl döneminde ayrıldımız bile oluyor ban başka biri oluyor ama sonra hatasını anlıyor bende cok takmıyorum zaten bu regl mevzusundan dolayı

• Bende saçma kararlar alıyorum regl döneminde evet. Çünkü yani cidden kişilik değişiyo. Biraz önce yine bu sçamalıklardan birini yaptım yine şu an mantıklı geliyor haftaya pişman olcam biliyorum ama yani dkdk..

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu bayanların tümünün yapısına yerleşmiş bir durum sinirli agrasif asabi duygusal vs

1|1
    0|0
  • Emin ol herkeste çoğu kişide böyle bendeds böyle oluyor cok iğrenc duygular içerisine giriyorum

0|0
    0|0
  • Çaresi yok. Hormonal dengen geçici olarak değiştiği için oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...