Hamilelikle ilgili bir kaç soru arkadaşlar?

kızlık zarı bozulunca regl da düzensizlik olur mu? hamile kalınca son regl durumu nasıl olur reglım dan bir hafta önce 1 gün regl oldum bir daha olmadım bu ay sadece çok geçmedi üzerinden?

Güncellemeler:
evet

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsel ilişki adet dönemini bozman tam tersi düzenleyici bir olaydır sonrasında be anlatmak istedin ne sordun anlamadım açıkcası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence artık çocuğun adını düşünme başlayın, kız olursa adını FERİHA koyarsınız erkek olursa dedesinin birinin adını koyun gitsin..

0|0
    0|0
  • Bakireliğin gitmesi ile regl dönemini bir alakası yoktur. son regl dönemi kişiye göre değişir, agrı kesici hap içmişsen buda regl dönemini geçiktirir, sıkıntı et normalsin

0|0
    0|0
  • Merak etme bir sıkıntı olmaz az önce sorusu kaldırılan da sendin dimi

0|0
    0|0
  • Evet biraz geçmiş ama psikolojik olabilir yeni mi başladın ilişki ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Düzensizlik olmaz da mevsim değişikliği zamanları biraz düzeni şaşabiliyor. 1 gün regl oldum yazmışsınız ama o kanamayı karıştırıyor olabilirsiniz 1 gün regl sizin yaşınızda birisi için biraz zor çünkü.

0|0
    0|0
    • kızlık zarı kanaması olabılır mı pekı

• Olabilir ama o da çok düşük bir ihtimal. Tam olarak son adetini hangi tarihte oldun?

• geçen ayın 17 sinde bitti son adetim ve bu olay 4 ünde oldu normalde 23 günde bir adet oluyorum ve 5 gün sürüyor bu günlerde olmam lazım olmadım

• Hamilesin buyuk ihtimal...

0|0
    0|0
    • Korkutma kızı

• teşekkürler ;) o gelen kızlık zarı da olabilir yanlız böyle bir ihtimal devar

• Yanlış anlamadiysam kanamanın 1 hafta ardından tekrar regl olmuşsun. Böyle durumda hamilelik söz konusu olamaz. Yerleşme kanaması denen bir olay var ve bu çok hafif olur öyle regl gibi değildir.

0|0
    0|0
  • Açıklamandan birşey anlamadım.
    Son adet tarihin ne?
    İlişki tarihi ne?
    Ayrıca kızlık zarının regl düzensizliğiyle alakası yok

0|0
    0|0
    • son adet tarihim geçen ayın 17 si
      ilişki tarihim bu ayın 4 ü
      ve adetim geçikti
      ayın 4 ündede kanamam oldu

• bilmiyorum işte bu sebepten dolayı bu kanamayı ve bu adet duzensızlıgını anlamakta guclu cekıyorum

• Sürtünmeyle kızlık zarı bozulmaz, tabi hiç giriş olmadıysa. O sırada korktuysan kan gelmiş olabilir, ya da başka sebebi de olabilir. Hamile olsan bile dediğim gibi hemen yerleşme kanaması olmaz yani. Yalnız 8 günde döllenme olmaz, kan testinde de çıkmaz. Mecbur adet olmayı bekliceksin

Yükleniyor...