Sevgilim hamile kalmış olabilirmi?

Sevgilimle 2 gün önce ilişkiye girdik. Fakat bakire olup olmadığını bilmiyoruz yani daha önce bakireydide zarı çok esnek olabilir ya da daha önce küçükken bir kaza olmuş olup patlamış olabilir. Korunmadan ilişkiye girdik içine boşalmadım , yani tam olarak boşalmadığımı biliyorum fakat belki içine biraz gitmiş olabilir. Dün durduk yere kanama olmuş orda ve 5 damla etmez. Dün ve bugün olarak birer kere baş dönmesi yaşamış. Sizce ne olmuştur durum nedir?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Yuh yani bu kadar cahillik de olmaz. Hamile kalmış bile olsa bu iki günde baş dönmesine sebep olmaz. Çok korkuyorsanız bir kadın dogumcuya görünsün kız arkadaşın. Kazayla kızlık zarı yırtılmaz onu da bilde. Esnek olabilir ama kazayla yırtılma falan olmax kesin bilgi. Tüm kadın dogumcular söyler bunu.

0|0
    0|0
    • fakat şimdi kızlık zarı yırtılmış mıdır?

• Neden anında değilde sonradan kanama yaşamış olabilir? yani birde bu kanama üzüntüden veya stresten olabilme ihtimali var mı?

• Nerden bilim ben ya. Gidin kadın dogumcuya görünün işte. Doktorların işi ne baksınlar işte

Kızlar Ne Diyor 4

• Iki günlük bir süreden bahsediyorsun. Bu kadar çabuk olmaz ki. Hiç mi bilginiz yok? Korkuyorsan da korun arkadaş.

0|0
    0|0
    • 1.30 saat boyunca yaptıktan sonra insan anlayamıyor tabi. ve yaşadığı normal bir durum değil. bu yüzden sordum dimi

• Hiç birşey olmaz. Bir daha ki sefere dikkatli ol. Yoksa ikinizde üzülürsünüz.

• yalan söylemiş canım. senin yanında kan gelmemiş eve gidince mi gelivermiş. inanma. kekliyor seni ;)

0|0
    0|0
    • yani zarı yırtılmış mıdır?

• bakın bu kız yalan atsın atmasın umurumda değil. Kızın bakireliğiyle ilgilenmiyorum daha önce ilişki yaşasada umurumda olmadığımı biliyor. Bu soruyu beraber sorduk. Kız acaba patladım mı diye üzülüyor.

• Patlak zaten. Değilse de patlamıştır. Sert yaptıysanız sürtünmeden dolayı tahriş olduğu için az biraz kan gelmiş olabilir. Kıza sormak gerek..

• belkide yalan atıyordur emin ol ondan sonra HERŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDİR

0|0
    0|0
    • bakın bu kız yalan atsın atmasın umurumda değil. Kızın bakireliğiyle ilgilenmiyorum daha önce ilişki yaşasada umurumda olmadığımı biliyor. Bu soruyu beraber sorduk. Kız acaba patladım mı diye üzülüyor.

• Ya bunu sadece sen demi düşünüyor gitsin o zaman doktora çok mu zor

• Zaten bakire değilmiş ki o kız, kanmayın bu yalanlara

0|0
    0|0

• Patlamak nasıl bir kelime ya. Ayrıca yanındaysa ona da bu kelimeyi ilet, o zaten senin tabirinle "patlakmış"

Erkekler Ne Diyor 3

• evladım benim bildiğim bir işe kalkışmadan önce alet edavat hepsi alını r snra işe kalkışılır. madem cinsellik hakkında bilginiz yok neden bu poku yiyorsunuz. ya da madem cinsellik yaşayacaksınız bunu daha önce araştırıp öğrenseniz ona göre davransanız.
    yanında ne kriko ne levye ne bijon anahtarı var. lastik patlatıorsun sonra nasıl değişecem diyorsun. olacak iş mi.

0|0
    0|0
    • emin ol biliyorum. Kondom özellikle kullanmak istemedik. elimde vardı. fakat kız böyle söyleyince emin olamadığım için sordum. Yaşadığı durumu daha önce yaşamadım bu yüzden soruyorum. 1.30 saat boyunca yapına insan artık yoruluyor biraz kaçırmışmıyımdır diye düşünüyor. Ben performansımda bir sıkıntı var demedim buraya artistlik yapın diye sormadım. Sadece daha önce karşılaştığım bir durum değil bu kadar..

• Bazı kızların bekareti an itibari ile kan vermez birkaç dakika sonra verir. Bazısının çömelip ıkınması gerekir hatta. Böyle bir durum olabilir.2 günde hamilelik olmaz ay halini geçirdiyse süphelenin.

0|0
    0|0
  • Birkac damlayla hamile klma sansi coookk dusuk fakat sans bu eger belirter artarsa doktora gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...