Adet oldum sonra yapılan test?

Sevgilimle 1 Kasım'da ilişki yaşadık benim 17 sinde adet olmam gerekirken olmadım ertesi gün test yaptım ve negatif -çıktı 1 gün sonra da adet oldum. Adetim bittikten 7-8 gün sonra Aralığın 1 'inde tam ilişkiden 1 ay sonra tekrar test yaptım o da negatif çıktı sizce hamilelik söz konusu mudur?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• senden iki soru üstte birine verdiğim cevabı veriyorum

evladım benim bildiğim bir işe kalkışmadan önce alet edavat hepsi alını r snra işe kalkışılır. madem cinsellik hakkında bilginiz yok neden bu poku yiyorsunuz. ya da madem cinsellik yaşayacaksınız bunu daha önce araştırıp öğrenseniz ona göre davransanız.
    yanında ne kriko ne levye ne bijon anahtarı var. lastik patlatıorsun sonra nasıl değişecem diyorsun. olacak iş mi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 18 inde adet olduktan sonra başka ilişki yaşadın mı?

0|0
    0|0
  • Yine buna benzer bir şekilde ilk kez cinsel ilişkide de hamile kalınmayacağı düşünülür. Özellikle kızlık zarının yırtılmasının hamile kalmayı engelleyeceğine dair genel bir kanı vardır. Ancak bu inanış doğru değildir. Düzenli âdet gören her kadın ilk cinsel deneyimi de olsa hamile kalabilir.
    Hatta ilk cinsel birleşme kadının yumurtlama dönemine denk geldiyse gebe kalma olasılığı oldukça yüksek olacaktır. Bu nedenle her cinsel deneyimde mutlaka güvenli bir doğum kontrolü tercih edilmelidir.

0|0
    0|0
  • değil. bence siz girmeyin ilişkiye falan bu cahill kafanızla

1|0
    0|0
  • umarım hamilesindir

0|0
    0|0
  • Paikolojik hamilelik diye bir olay var arkadaşım şöyleki bir ilişki sonrasında kız arkadaşım tam bir buçuk ay adet olmadı hapı yuttuk napcaz netcez derken test yaptık testin negatif çıkmasından bir yarım saat sonra adet oldu.. Yani adetinin geçikme sebebi bu ya da düzensizlik olabilir ki ilişkiden sonra adet gördüysende hamile olamazsın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...