Bir arkadaşım ekolünden bir soru sorayım dedim :)?

gençler benim bir arkadaşım var.. tam olarak derdini anlayabilmiş değilim. anlatmaya çalıştı. tam anlamadım. doktora git dedim utanıyom dedi. bu siteyi önerdim abuk subuk cevaplar geliyo dedi. falan filan. erkek bedeni hakkındada benim pek bir fikrim yok esasen. siz cevaplayıverin soruları.

kendi deyimiyle bu arkadaşım 10 yaşındaki çocuktan farksızmış. bu küçük mü demek oluyor yoksa iktidarsız mı demek oluyor ya da ikisi bir mi emin değilim. ama büyük ihtimal iktidarsız değildir öyle olduğunu sanıyodur özgüven sorunu gibi geliyor bana. küçük diyor ama neye göre kime göre hangi standarda göre bilmiyorum :D

kendisinin sorusu şunlar: aslında bana dünyanın sorusunu soruyor da gel söyle burdan sorayım ben dediğimde bişi sormadı bende eski sorularını hatırlamıyorum.

1) küçük olması büyük bir sorun mu? kızlardan yorum bekliyor özellikle. anket yap dedi ama bu tip anketler milyon defa yapılmıştır büyük ihtimal.

2) ((( soracağın soru var mı ben sorim senin yerine dediğimde aklına gelen ilk soru ))) cinsel ilişki sırasında pnsin sürekli dışarı çıkması normal mi yani heyecanı kaçırır mı...

Güncellemeler:
neyse gençler.. ben soruyla ilişiğimi keser kaçarım.. cevaplarınız varsa verin... arkadaş okuyor :D

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi şöyle şöyle izah edeyim. Tecrübesiz olan erkekler. Özelilkle ilk cinsel deneyimleri sırasında.
    Ritim tutturamama. Ereksiyonu kaybetme, Sürekli dışarıya çıkma, Boşalamama gibi problemler yaşarlar bizlerde yaşadık yıllar önce onun dışında ten uyumu önemlidir ben bazı kadınla birlikte olurken mesela soğuk olurum bazısı ilede dişlerim kaşınır böyle bunuda düşünün. Sadece cinsellik değil sevdiğin insana dokunabilmekte bir durumdur.
    Boy konusuna gelince ben büyük bir penise sahibim. Yani ilişkiye girdiğim bayanların hep görünce kocaman diyorlar ancak bu bir avantajmıdır sorusu çok göreceli canı yanıp dayanamıyorum diyende oldu. Mükemmel deyip çığlık çığlığa yastık ıssıranda oldu. Tecrübeli kadınlar genelde büyük penisten daha çok zevk alıyorlar.2 yıl önceki eski sevgilim vajinasını daralttırmayı düşünüyordu. Doğum sebebi ile genişleme olmuş. Biz sevgili olduğumuz dönemde gerek kalmadı demişti. 10 cm den küçük değilse eğer ereksiyon hali çok kafaya takmak yersiz. Kilolu bir insandsa eğer kilo verirse uzunluğu değişir. Daha uzun olur. Çok küçük penislerde müdehale ile 3-4 cm'e kadar uzatabiliyorlar penisin iç bağlarını keserek. bence kafasına çok takmasın. Anamur muzuda küçüktür ama en tatlısıda odur ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadaşım boy üreme için önemlidir kadını mutlu etmek için değil. kadını mtlu etmenin 100 lerce yolu var.
    rahim ortalama 8-9 cm derinde. esnek yapısı olduğundan ortalama 16 cm ye kadar esner.

vajinadaki oplin sıvısı asit içeriğinden dolayı spermi öldürür. bu nedenle spermin rahime yakın akması gerekir ki gebe kalınısın. bu nedenle de penisin en az 8 cm olması gerekir. bu anlattığım gebelik için gerekli olan.

gelelim cinse mutluluğa. vücutta bir sürü cinsel uyarı noktası var. ayrıca genital organ bölgesindeki sinir ağı hepsi dıştadır içte değil. yani penisin uzunluğu önemli değil. merkez klitoris olup bağlı olduğu iç dudaklar, vajina girişinin2 cm lik bölümü ve anüse doğru perin bölgesi sinir ağının olduğu bölgedir. penis küçük olması sorun değil. sevişmeyi bilen kadını ve anatomisini bilen biri için hiç sorun değil.

mantıken şunu düşünsün. mast ile bakire bir kız içe girmeden boşalıyorsa zikin boy ölçüsünün önemi var mıdır?

0|0
    0|0
  • bence arkadaşın merak ediyor ve endişeleniyor çatısı darsa güzeldir :D ufak olmasıda bişi fark etmez yedikçe açılır merak etmesin

0|0
    0|0
    • evet sizide tanıştırayım ebn bence ben aradan çekileyim siz şifreli konuşmaya devam al bide kadınlara sır küpü derler karmaşık derler :D anlamıyom ben sizin anlam çıkarmalarınızı manalandırmanızı.

• :DDD hahahahaha olur :D ne merak ediyosa sorsun

• Söyle o arkadaşına gitsin kendini atsın.

0|0
    0|0
  • 1_ 8 cmden büyüğünü hissetmezsin zaten farketmez. Sadece kalınlık önemlidir 8 cmden sonra..

2_ penisin dışarı çıkması her iki tarafında tecrübesiz olduğunu gösterir, normaldir. Zamanla uyum sağlanırsa pancar motoruna bağlayabilirler.

0|0
    0|0
  • Doktora gitsin ama Penis büyütülmüyor

0|0
    0|0
  • erkek mi kız mı arkadaşın anlamadım :D

0|0
    0|0
  • seni skecek heralde arkadaşın gösterdimi sana hiç :D

0|0
    0|0
    • yok o seni bekliyor... açsana profilini görsün tanışın kaynaşın bir .

• hem gizli hemde edepsiz şikayet etmek lazım bunun gıbılerıni

• büyük geldi dimi :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Küçük büyük farketmez işlevi önemli:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...