Seks resmen eziyet cektiriyor bana :(?

Esımle yenı evlıyız ilk zamanlar bu acıyı normal karsıladım ama sımdı bı terslık oldugunu anlafım ve arastırdım vajınismus belirtileri var yanı bu ne demek psıkolojık bıseymı kotu bıseymı kendılıgınden gecebılırmı

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• vajinismus olduğunu sanmıyorum. olsaydı eşin içine giremezdi. başka sorun vardır. mesela vajina dar penis kalın olur ve sevişme olmadan yani sen cinsel uyarı almadan nemlenmeden içine girer o zaman acı çekersin. senin çok iyi nemlenmen gerek ki kayganlaşsın.

eğer organlarda ölçüsel olarak sorun varsa sen bir jinekoloğa görün ve 10 dakikalık bir operasyonla genişletme yap. epizyotomi kesisi gibi bir işlem yapılacak hepsi bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• vajinismus psikolojik bir olaydır ve genelde cocukluk yıllarında cinsel istismara uğramış kişilerde görülür, cinsel ilişki esnasında vajina içindeki rahim duvarları kasılırak ilişkiyi engeller. sizde vajinismus olduğunu sanmıyorum. tavsiyem, ilişkiye başlamadan önce ön sevişmeyi atlamamalı hatta biraz uzun tutmalı ve vajinaya birleşmeye hazırlanması için süre vermelisiniz.

0|0
    0|0
    • İliskide bazen aglıcak seviyeye gelıyorum buda mı psıkolojık?

• İcinin kenarlarında acı oluyor

• vaka bu anlatımına göre psikolojik görünüyor. bayanların cinsel organlarında da aynı erkeklerde olduğu gibi cinsel birleşime hazırlanma durumu görülür. yani erkekte penisin kan basıncıyla sertleşmesi gibi bayanlarda da vajinanın cinsel birleşme için vajinayı esnetme tepkimesi gözlemlenir. bu bazı bayanlarda geç oluşabilir. bunun için önerilen ön sevişme aşamasının düzgün bir şekilde yapılmasıdır. başka bir öneri ise cinsel birleşmeden önce idrar torbasının boşaltılmasıdır. idrar torbası vajina kanalının hemen üstünde yer alır ve idrar birikiminde vajinayı sıkıştırır. kısacası size önerim cinsel birleşmeden önce küçük tuvaletinizi yapın, ön sevişmeyi kesinlikle atlamayın ve cinsel ilişki için satılan kayganlaştırıcı ürünlerden kullanın.

• Kayganlaştırıcı kullan ön sevişmeyi uzun tuttur eşine yine olmazsa bir uzmandan yardım al ama bu uzman ks olmasın bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • kurluk vardır sizde eczaneden su bazlı kaydırıcı alırsdanız acı yerine eşinizle mutlu bir cinsellik yaşarsınız geçmiş olsun saygılar

0|0
    0|0
  • Zamana birak genisliyince sikintin kalmaz.

0|0
    0|0
  • tamamen yetiştirilme tarzından kaynaklı bir durum.

0|0
    1|0
    • Nasıl yanı

• Alakası yok sevgılım olmustu bekarlık zamanımda ama cınsel yakınlasmam olmamıstı belkı her kadın ılk cınsel deneyımlerınde boyle bır evre gecırıyordur bılemıyorum en ıyısını doktır bılır en kısa zamanda gıdıcem

• Yok öyle bir evre ben çok bakire hatunla birlikte oldum deli gibi zevk almayan görmedim. ayrıca sevgilin olmuş cinsel bir şey yaşamamışsın çünkü neden cinsellik senin için her zaman kötü ve korkulası bir şey olmuş bunu yaşayan kadın her zaman kötü kadın olmuş.

• doktora görünsen daha iyi. burada doktor yok.

0|0
    0|0
    • Sehir dısındayım Doktora bır hafta gıdemıcem bende arastırınca meraktan duramadım sordum ama ılk fırsatta gıdıcem zaten doktora

• Akışına bırak gecer

0|0
    0|0
  • Kayganlaştırıcı jel kullanmayı deneyin çok işe yarıyor bu gibi durumlarda

0|0
    0|0
  • Eşinin alet, büyük herhalde. Rahatla, kasma kendini.

0|0
    0|0
  • kocanınki çokmu büyük :D

0|0
    1|0
  • vajinusmus olsan hiç yapamazdın sendeki rahatlatamıyorsun kendini bence ön sevişmeyi uzun tutun oral yapsın sana ilişkiye girmeden

0|0
    0|0
    • Bazen aglıyorum acıdan pekı ben kendı kendıme konsantre olamadıgım ıcın olabılır mı pekı

• eşin seks esnasında çokmu sert davranıyor?

• Hayır

• eşin nasıl davranıyo sana ilişkide?

0|0
    0|0
    • Bazen acıdan aglıyorum oda artık ben ıstemedıgım surece dokunmuyor bana boyle gıderse ılerde evlılıgım tehlıkeye gırebılır: (

• Oyle yapıcam artık umarım etkısı olur

• Bu siteye üye olup ordaki jinekolog kısmına girip uzman doktorlardan en yakın zamanda hangi doktor kime cevap yazmış die bakarak o doktora sorununu güzelce yazıp gönderirsen cevap verecektir http://www.doktorsitesi.com/ ben eskiden giriyodum bu siteye ama uzun zamandır sitede değişiklik olmadıysa faydası olabilir

Kızlar Ne Diyor 2

• klip g*t den ibaret :)

0|0
    0|0
  • bende bir yıllık evliyim ilk başlarda bende senin gibiydim ama şimdi çok rahatım. tek yapman gereken gevşemen ve kendini serbest bırakman eşin gerekeni yapar sen zevk almana bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...