Kızlık zarı bozulmuş mudur? sizce ben cok korkuyorum?

erkek arkadsım zorladı surterken bir damla kan geldi bozulmus mudur girmedi ama yinede korkuyorum cok kötüyüm

Güncellemeler:
ya hakert ediyorsunuzda anlamadıgınz birşey var zorladı diyorum istegimle olmadı bende zzaten cok kötüyüm böyle olsun istermiydim
haklısınız tamam bende bunu akıl edemedim
gercekten herkes haklı burdaki dogru suc inanmak ve sevmek ben sevdigim için ordaydım güvendiğim için ama hersey yalanmış bir anlık zevkini yasamak istemiş doktora gidicem bende ama bu hata her zaman beni sucluluk duygusu ile yasatacak uatnıyorum sanki herkes yüzüme bakıyor gibi geliyor evlenmek istemiyorum hayallerim herseyim yok olmus gibi geliyor o gunu hiç yasamamk isterdim

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Canım kan geldiyse kızlık zarını zedelemiş olabilir kaç yaşındasın 18'inden büyüksen doktora git durumu anlat 10 saniyelik bir muayene ile anlar zaten. Kızlığın açılmışsada dünyanın sonu değil unutma ileri geri konuşanlarıda kafana takma..

1|0
    0|0
    • haklısın ama iştee insanlar cok acımasz davranıyor bu konuda cok yükleniyorlar kız olmak cok zor ya sevdiğin adam bile bos cıkıyor

• Sen iyi niyetlisinde ondan... şartları ve kuralları değiştirirsen hepsi eğitimli köpek olurlar onların merak etme ;) akıllı ol, hayat senin, karar senin, beden senin, gelecekte senin, boşver sen kimin ne dediğini...

• tesekkür ederimm

Erkekler Ne Diyor 21

• dayayıp zorlaması yeter. içine tamamen girmesine gerek yok. geçm, iş olsun artık kız değil kadınsın. ve bir fahişe olarak anılacaksın. çünkü o şerefsiz seni yakında bırakacak. belli dönem hevesini alır ve poktan bir sebep gösterir ayrılır. sen de salaklığınla başbaşa kalır kara kara düşünürsün.
    pok mu var o ortamlara iriyorsunuz. bu ne sabırsızlık bu ne azgınlık ya. siz nesiniz

0|0
    0|0
  • İçine giriş oldu mu 2 cm filan?

0|0
    0|0
  • İstemediğin halde böyle bişeyi yapan kişiyle hâlâ devam etmiuorsundur umarım sürtünme ile yırtılacağını sanmam ama zedelenmiş olabilir çok sıkıntıdaysan bir doktora görün merak etme gizlilik önplandadır bu tür konularda sonuç senden başka kimseye verilmez ayrıca böyle konulara önem veriyosan erkek arkadaşını da iyi seç bu da bir tecrübe olmuş olur artık sana

0|0
    0|0
  • bozulmamıstır merak etme içeriye en az 4/5 cm girmesi lazım içinizin raha edebilmesi için doktora gidin muayene olun

0|0
    0|0
  • şelale gibi kan akmasını bekleme gelcek kan zaten az bir şey. Senin o anki korkunla gördüğünde bir damladır.

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Doktora git doktora. Gelip burdan yazıyla milletin ne dediğine bakma.

0|0
    0|0
    • haklısınız tesekkur ederimm

• ne kadar içine girdiğine bağli...

0|0
    0|0
  • çok ucuz demi o zaten çok yazık çoookk

1|0
    0|0
  • Ama bence

0|0
    0|0
  • bozulmuş arkadaşım geçmiş olsun çok takma kafana.

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz korkma

0|0
    0|0
  • sürttüyse bir şey olmaz..

0|0
    0|0
  • Seni sattı

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra kadınlığını kullanarak yoluna devam edeceksin şimdi cazibeli kız ayaklarını bir kenara bırakta bir doktora görün..

0|0
    0|0
  • Umarım bozulmamıstir

0|0
    0|0
  • edite baktımda o çocukla yalnız kaldıysan zorlarda tecavüzde eder senin gibi kızlardan uyuz kapıyorum birde masum ayağına yatmaya çalışıyorsunuz böyle olsun istermiydimmiş sen şimdi bir zavallıya kendini bakireyim diyede kakalarsın bozulmadıysa.

1|1
    0|0
  • Zar bozulmasa bile bakire değilsin sonuçta

1|1
    0|0
  • Zevkine devam et bukadar yakın oluyorsun ve bozuldu mu diye tedirgin oluyorsun tuhaf

1|0
    0|0
  • zorladı ama ne kadar? Girdiyse zedelenmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • patlamış

0|0
    0|0
    • yani azcık birşey kanda mı

• şimdi zorladı sürterken kan geldi demişin, girmeyemi zorladı da sonra sürterken kan geldi yoksa sürterkenmi zorladı, bastırdı yani

Kızlar Ne Diyor 1

• Olmayan ahlakına tükürdüğüm. Tüh yazık Sana. Pislik.

1|0
    0|0
Yükleniyor...