Erken boşalma ve sertleşme sorunu tedavisi var mı?

Arkadaşlar bende erken boşalma ve sertleşme sorunu var. hadi boşalmayı geçtim ama sertleşmeye çözüm var mı? hani bir defa boşaldım 2. kez boşalmam için sertleşmesi lazım içinde gidip gelmem için neler tavsiye edersiniz?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• http://tinyurl.com/nt3gg64 bunu kullan bana teşekkür edersin, gergedan gibi olacaksın

0|0
    0|0
  • Pisikolejide sikinti varsa ya da kullandin bir ilac falan bunlardan olabilir ama yoksa bir doktora gorun burdan yardimci olmak zor

0|0
    0|0
    • Devamlı kullandığım bir ilaç yok baska birşeydir bu

• Tedavi olman lazım kardeşim üroloji klinigi

0|0
    0|0
    • Tedavide neler tavsiye edilecek peki bir bilgin var mı kardeşim?,

• Utanılacak bisey yok 10 erkekten 8 i erken boşalıyor burada atıp tutanlara bakma

• Bende ikisi de var

• En dogru yol doktora gitmek.

0|0
    0|0
  • Fazla mastürbasyon yapıyorsan olur. Hiç mastürbasyon yapma. Muz bal, keçi boynuzu çok iş görür. Birde kafana takıyorsun bu durumu. Takma illa ikinciye yine gidebilecekmiyim diye düşünerek başlama işe. düzelir kardeşim kalkmayacak olan ilkinide kalkmaz meraklanma

0|0
    0|0
  • üroloji doktoruna git

0|0
    0|0
  • Bitkisel ilaçlar var cinsel istek arttırıcı onlardan ak 1 tane bütün gün hiç inmez. Geciktirici olarakta viga 60000 al en az 30 dakika git gel rahat.

0|0
    0|0
  • Eczaneye git, sildenafil etken maddeli ilaçlardan istiyorum de. Dene bakalım düzelecek mi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...