Erasmus'a gidenler seks icin mi gider?

Şimdi erasmusun iş hayatında pek önemi yok. Gidenlerden duyduğum kadarıyla her gün erasmuş partisi oluyormuş, yabancı kızlarda bakirelik yok zaten tuvalette sevişenler akşam evde sevişenler oluyormuş. Tek yaptıkları içmek ve seks. Özellikle erkekler seks yapmadan dönmüyormuş. Ama kızlar için bu durum göreceli. Kimisi sapıtıyor kimisi ise gittiği gibi dönüyor. Arkadaşım anlattı, ispanyada nişanlısı olan 24 yaşındaki bir kız eramusta iki kişiyle yatmış. Millet birbirinle yatıyor sabaha selam bile vermiyrmuş

Siz ne düşünüyorsunuz bu eramus hakkında ? Var mı giden gidecek olan kızlar erkekler

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• önceden almanya ya giden abilerde mahallede gelince anlatıyordu böyle şeyler, alman kızları türk erkelerine hasta hemen anında peşimizden geliyorlar sabahlara dans eğlence içki herşey serbest burası gibi değil duyanda playboy sanıyodu o hesap ama bu erasmus hikayelerinin doğruluk payı olabilir benzer hikayeler duyuyorum

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu mudur yani erasmustan beklentin? yazık ne kadar sığsın. umarım gidemezin

2|3
    1|8
  • nan! benim öğrenciler niye ersmus erasmus diye çırpınıyor şimdi anladım. Vay keratalar.

Yetişkinlere de erasmus var mı :S

Yahu bunlar hep hikaye. Atmasyon .

1|2
    0|5
  • erasmusla giden cok kız arkadasım oldu, hicbiri de senin dedigini yapmadılar. yapan var mıdır vardır ama bunun erasmusla ilgili oldugunu sanmıyorum.

0|1
    0|0
    • Bana kiz arkadaslarim da anlatti bizim kizlar pek yapmiyor yapan zaten burada da yapar. Ama yabanci kizlar dusman basina diyorlar. Erasmus doneminde seks yapmayan yabanci bir kiz yokmus.

• yapsa yaptım mi diyecek :))

• sen de haklısın.

Erkekler Ne Diyor 15

• evet sayın seyirciler bugünkü program akışımız şu şekilde devam etmektedir :

-şimdi gizli kullanıcıdan polemik yaratmaya yönelik kulaktan dolma erasmus zırvaları.

-ardında bir diğer gizli kullanıcıdan bekaret ve zar saçmalıkları.

-akşam üzere hararetli namus tartışmaları.

-akşam başka bir gizli kullanıcıdan bekaret ve din adlı söyleşi.

-gece yine bir gizli kullanıcıdan cinsellik günah mı nasıl yapılırsa günah olmaz ,cinsel birleşme şekilleri ve yazılan günah katsayısı.hakkında bilgilendirme

-gecenin ilerleyen saatlerinde başka bir gizli kullanıcıdan kim nerede nasıl çiftleşiyor, bu zındıklar utanmıyormu adlı söyleşi.

-ve sabaha karşı yine bir gizli kullanıcıdan "bakire bir kız sevdim ,zarı dikilmiş çıktı" adlı halk türküsü.

:))))))))))) kısacası alem aya,jüpitere marsa biz hala kumda çelik çomak oynamaya...

2|1
    0|1
    • Goren de seni marstan yaziyorsun sanacak ha. Gelip bu tarz konulara yorum yapiyorsun paso senin farkin ne ?

• -Güzel kardeşim birincisi ben 35 yaşındayım ve evlenmiş boşanmış hayatta senden çok daha fazla görmüş geçirmiş bir kişiyim.Sen gelirken ben geri dönüyordum bu yollardan.

-İkincisi belki ben üniversite çağındayken Erasmus yoktu fakat bizim zamanımızda da bizler Aisec bünyesinde Avrupanın çeşitli ülkeleri ile öğrenci değişim programlarına katıldık yani ne olduğunu bilirimBu tarz organizasyonları salt cinselliğe indirgemek bir üniversite talebesine göre çiğ olduğunu ve çok sığ düşündüğünü gösterir

• Evet tek yaptıkları içmek ve seks olduğu için dünyanın ilk 500 üniversitesi bu ülkelerden çıkıyor.

3|1
    0|1
    • Erasmus programi ne biliyor musun ?

• Universitedeyim burada da oluyor erasmus partileri. Dedigim su benim ; gavurlar daha rahat. Ve sirf seks icin erasmus yapanlar var. Ayrica ise alinirken erasmus baktiklari en son sey inan bana :) ben seks icin giderim demedi alir sirt cantami paso gezerdim

• E vardır öyleleri. Ama yurtdışında da öyle havalimanından çıkar çıkmaz bacaklarını açmış hatunlar beklemiyor. Algı biraz da seks ortamına girersen seks yaparsın. Aklıma şu karikatür geldi.

link

• American pastasi ve benzeri filmleri cok seyretmis ve etkilenmis olmalisin :)

2|0
    0|3
  • Fena yemişler seni arkadaşım :(( Yok öyle bir şey çoğu gittiğinde 2 hafta tuvalete gidemiyor psikolojik nedenlerden dolayı. Bu şehir efsanelerini nereden uydurup piyasaya sunuyorlar?

1|1
    0|2
    • Degil yahu en yakin arkadaslarim gitti kiz erkek. Seks lafi duyunca hemen sehir efsanesi deyin zaten ne de olsa bir insan evladinin bunu yapmis olmasi imkansiz :D

• off tamam git ötede kumda oyna

• Anladik sen de asosyalsin uzulme abisi ;)

• Evet Erasmus bu açıdan çok faydalı. Altalta üstüste itişip kakıştıklarından Böylece Kültürleri artıyor. Dışarıda mini etekli bir kız görünce ya da memeleri açıkta südyensiz güneşlenen bir bayan görünce dönüp öküz ! gibi bakma ihtiyacı hissetmiyorlar. Yani böylelerine bakma gereği duymuyorlar. Çünkü onlara çok sıradan geliyor. ohoooo bi sorsan sana neler neler anlatırlar. mini etekle, yarısı açık bir çift memeye mi tenezzül edecekler. Erasmus bu açıdan bir kültür veriyor. Kültürsüzleri kültürlendiriyor :D

1|0
    1|2
    • Peki wat oyle mi :)? Work and travel

• Evet ondan gidiliyor, yapmayın yahu :D

0|0
    0|3
  • çevremde hiç okadar sapıtıpta dönen insan görmedim ama illaki oradaki o rahat düzene bir adaptasyon oluyor.

0|0
    0|0
    • Rahat derken kiz bakire gidip bakire olmayarak mi doner diyorsun ? Yoksa icmese bile icmeye baslar mi diyorsun ? Adaptasyon olur ama 4 ay evde oturulmaz ki.

• Gidcegi yere bagli ama genelde icmesede icmeye baslar

• zaten EROSmus deniliyor

1|0
    0|0
  • Etmus olsaydı şimdi burada Kesin gitmişliği vardır anlatırdı heee

1|0
    0|0
  • :))) güldüm

0|1
    0|0
  • erasmus için Türkiye'ye gelen yabancılara üzülüyorum sırf bu yüzden

ıggh ıghh evlenmeden olmaz :)

0|0
    0|0
  • Dil dile değmeden dil öğrenilmezmiş

0|0
    0|0
  • kalsın bilader erasıda musuda

0|0
    0|0
  • haklısın polonyada bir arkadaş gördüklerinin yaşadıklarının çoğunu bizle paylaşmıştı

0|0
    0|0
  • sevgilimi göndermem ama giderim work and travel ve erasmus şart yabancı dilin gelişiyor çok önemli bence

0|0
    2|1
Yükleniyor...