Vajinasız bir hiçsiniz kızlar öyle değil mi beyler?

Bizim penis olmasa gücümüz var her türlü ihtiyacıniz var bize. Ya sizin vajina olmasa hiç takar mi bu millet sizi

Güncellemeler:
Kuyruk acınızı nasıl da belli ediyosunuz. Hele erkekler ilgi için doğruları reddediyor :D Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış
"Hayal dünyasında doğru söyleyenin yeri yoktur" Doğruymuş. Hakaret eden zırtolar sorumu düzgün okusunlar

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen kocum kizlar da neymis bu dünya benim dostum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• http://i.hizliresim.com/GppdP3.jpg

sen olmayabilirsin, ama biz insanız. her şeyden önce.

3|1
    0|2
    • güldürdün

• bir topluluğa saldırıyorsan, karşı atağa da hazırlıklı olman gerekir. kimseden sana gül yollamasını bekleme. sen insanlıktan çıkmışsan benim de çıkmaktan çekinmek için bir sebebim yok.

• Burada insanlıktan çıkmadım senin gibi

• Tam tersi biz d göğüs, kalça, bel, bacak, dudak ve belki ayak... Ama sizde sadece penis,
    Yazarken düşün yahu:)

0|0
    0|0
    • Onlar olmasa hiçsiniz

• Bilmiyorum nasıl büyüttü ailen seni , küçükken aç pipini oğlum diyip ilk miili olduğunda alkış mı tuttular.

• Kardeşinden başka ailen var mıydı diye sorsana? Ne annem vardı ne babam. Kardeşimden 4 yıl önce öldü. Anlayacağın aile kavramını pek yaşamadım.

• Buda senin ne kadar abazan olduğunu gösteriyor kızları cinsel obje olarak göremezsin annen olmasa seni leylekler mi getirecekti?

5|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• cok büyük konusma ve sunu unutmaki erkeler fındık kadar sey için gece gündüz calısıyor hadi penis olmasa kadınlar erkekler olmasada sokacak o hazzı yasayacak illaki bisey bulur ya erkekler işte kadınlar nolmasa onu biraz zor bulur
    ( millet vermiyor diye laf atma saga sola ))

3|0
    0|1
    • :D bizim penis olmasada gücümüz var. Yani illa ki işe yararız. ama kadınlar öyle değil

• niye erkegin gücü kaba kuveet ki ben öyle kadınlar tanıyorumki bir cok erkege o kunda bile tas cıkartır
      bece egolarından vaz gec ne erkeler kadınsız nede kadınlar erkeksiz bir işe yarar onlar olmasa sen olmazsın ben olmam bizsizde onlar bu kadar

• Artı şu parantez içinde yazdıkların yanlış. seks tutkunu olmadım hiç.

• abi bu nasıl bir zihniyetdir yahu dünya vajina ve penis üzerinemi kurulmuş
    sanırım senin böbreklerin ve beynin yer değiştirmiş

1|0
    0|0
    • Kadınların organı bir hiç hepsi

• Bide soyle dusun vajinasini kullanmayi bilen kadin dunyanin en guclu varligidir

0|0
    0|1
  • Pehlivan gibi hatunlar da var öyle deme :) :D

0|0
    0|0
  • yanlis vajinasizda kadin kadindir.

0|0
    0|0
  • Aynen kocum

0|0
    0|0
  • 2 memeye dünyayı yakan biri olarak fazla iddalısın karşim