Üstüne görme nedemek?

Tam aciklamasini yapacak olan var mi ve ustune gorme varken kan var ken test yapildiginda negatif ciktiginda bile bu ay hamilelik ihtimali var mi

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Üstüne görmek ayrıldığım eşim iki çocuğumuzda da yaşamıştı.
    Şöyle oluyor siz hamile kalıyorsunuz ancak adetten kesilmiyorsunuz 1 veya 2 dönem daha hamileyken adet oluyorsunuz bu yüzdende hamile olduğunuzu anlamayabiliyorsunuz. Biz iki çocuğumuzdada 4 aylıkken anlayabilmiştik

0|0
    0|0
    • Peki adetliyken gebelik testi yapildiginda ve negatif ciktiginda hala hamile mi olunur tabi o testten sonra birsey yasanmamissa

• siz yinede adetten 3 gün sonra bir daha test yapın.. EN kesin gebelik testi sonucu labartuarda yapılır. Sağlık kabinleride yapıyordu eskiden çok değil 20-30 TL bir ücret alıyorlar. çubuklar daha ucuz 10-15 TL bir iki ay önce lazım olmuştu almıştım br bayan arkadaşım için

Erkekler Ne Diyor 3

• üstüne görme.. hamile olsan da reglin devam etmesi anlamına gelir. hamile olduğunun ertesi ayı regl olursun

0|0
    0|0
  • Anlayamadım tam :-S

0|1
    0|0
  • üstüne görme gebe iken regly olmak demektir gebe bayanlarda azda olsa görülebilen bir durumdur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• üstüne görmek diye bişey yok inanmayın böyle şeylere tıbbi olarak böyle bişey mümkün değil üstüne görmek diye biline şey yerleşme kanamasıdır arastırısanız zaten google da detaylı bilgi edinirsiniz buda her insanda yanı şekilde gerçekleşmez yerleşme kanaması adet gibide değildir. yani adet gördüm diyosanız hamile değilsiniz

0|0
    0|0
    • Peki bu yerlesme kanamasi oldugunda varken test yapildiginda ve o testte negatif cikarsa hamile olma olasiligi nedir

• Üstüne görmek ayrıldığım eşim iki çocuğumuzda da yaşamıştı.
      Şöyle oluyor siz hamile kalıyorsunuz ancak adetten kesilmiyorsunuz 1 veya 2 dönem daha hamileyken adet oluyorsunuz bu yüzdende hamile olduğunuzu anlamayabiliyorsunuz. Biz iki çocuğumuzdada 4 aylıkken anlayabilmiştik

• o üstüne görmek değil yerleşme kanaması

• Hamilelik kan testinde sıfırsa değilsin
    Üstüne görme demek adetliyken hamile olmak dmek sen de sıfır cıkmış değilsin

0|0
    0|0
    • Adetimin oldugu zaman yapmistim negatif cikmisti simdi bir ay oldu reglime bir kac gun var yani hamile degilimdir dimi

• Kan testini Adetliyken yaptırdıysan değilsin
      Eğer korkuyorsan rahatlaman için eczaneden test al tekrar kan testi yapma ama stresin geçsin istersen yap

Yükleniyor...