Kızlar bu Ped nasıl bişey?

Ya saçma gelebilir ama nasıl duruyo orda hiç oynamıyo mu bide kan geliyo mesela fark ediyomusunuz rahatsız olmuyo musunuz hiç?

Erkekler damlamasın meraktan soruyorum sadece

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Ped oynamiyor yapiskan kantlari var kilota bagliyosun orada duruyor kan gelince hemen emiyor zaten kan gelince hissediyosun ve cok rahatsiz edici bir durum e korkuyorsun acaba petten tasti mi pantolonuma deydi mi korkunc bisi sükredebilirsiniz :)

0|1
    0|0
    • Oha ya cidden şanslıyız biz :)

• Yaaa cok sanslisiniz siz de en kötü olan twk sey zevke geldi mi nse inebilir ne de saklanabilir onu da tuvalete gider halledersin ama bizimki en az 7 en fazla 10 gun sürüyor

• Kolay gelsin bacım :)

Kızlar Ne Diyor 5

• 3 4 gun surdugu icin bazen ne ara bittigini bile anlamıyorum, ayrica igrenilecek bisey degil pis kani atıyoruz, vucudumuz her ay yenileniyor. Kan aktigini da yumurtalik catlayinca kati sekilde gelior o zaman anlarsin yoksa her kan aktiginda hissetmiyosun.

0|0
    0|0
  • aslinda ben fark etmezdim onceden ama son2 yildir hemen anliyorum kan aktiginida adet olacgmi da kendmi tanimaya basladigmdandir:) zor bisey birazda igreniyorum kendimdne o ara20ym buarada

0|0
    0|0
  • Yapışkan kanatları var kiloda tutturuyorsun kaymıyor

0|0
    0|0
  • Evet ediyorum ama tutamiyorum igrenc bir durum ne yazık ki ama yapcak bisey yok :)

0|1
    0|0
    • Cidden kötü ya :)

• Allahtan gelen bişey napalım alıştık artık

• Tabi canım haklısın

• Yapiskan kisimlari var o yuzden kaymiyor kan gelince hissedebiliyorsun

0|1
    0|0
    • Rahatsız olmuyo musun hiç

• Allah kolaylkolaylık versin ne diyeyim

• Sağol

Erkekler Ne Diyor 3

• bir arkadaşa pedden önce ne yaparlardı demişsin. eskiden halleri çok perişandı. bez kullanırlardı. pamuklu bezden küçük parçalar keser katlar koyarlardı. onu da daha sonra kimse görmeyecek şekilde bir kaba ilaçlı suya koyar ağartmak için uğraşırlar bir sonraki aybaşına tekrar kullanırlardı. ilaçlı suda bekletirler kaynatırlar ütülerler. ve bunları hep gizli yapmak zorundaydılar. ped çıktı kurtuldular

2|0
    0|0
    • Vay be ulan iyi olmuş böyle ne cefa cekmisler

• Hahaha tarih çesine bak hocam nerden nereye :D 2. savaşında Kimberley Clark askerlerin yaralarını sarmak için ilk olarak pedi buldu..

0|1
    0|0
    • Eskiden napıyodu hocam bu kadınlar

• sürekli normal birbezdir herhalde ya da çiftdon misal bebek bezide öyle sürekli yıkanırmış onun gibi birşeyde olabilir pek bilmiyorum ama bebek bezidir her halde

• Neyse kafi bu kadar

• adet olunca öğrenirsin kanki :D:D

3|3
    0|0
    • Sen öyle öğrendin galiba :D

• Aynen öyle oldu :D

şaka bir yana bir defasında kan işemiştim, çok korkunç bir manzara, sonra öğrendim ki idrar yolları iltihap kapmış, neyse iyi ki çüküm var iyi ki kız değilim.

• Bende de oldu o durum

Yükleniyor...