Sevgilimin göğüsleri yumuşak ve hafif sarkık?

Sizce neden böyle çok okşamayla mı böyle oluyor yoksa yapısı mı böyle 23 yaşında ciddi cevaplar bekliyorum

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben bakım ve yapıyla alakalı olduğunu düşünüyorum. Okşamayla göğüs sarkacağını düşünmüyorum o ancak bir efsane olabilir. Masaj ve egzersizle göğüs kaslarını çalıştırarak toparlayabilir kendini.. Maaşallah bir ayda göğsünün sarkıklığını yumuşaklığını keşfettiysen 2. aya babasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakmiyor olabilir sarkik gogus hos durmaz ya masaj faln yapsa diklesir

0|0
    0|0
    • Südyensiz uyuyor bide

• Sutyensiz uyuyorsa sarkabilir gerci styenni hic ckarmayan ama sarkik goguslu kzlar var yani bakmak lazim

• 23 yaşında sarkık göğüsmü olur hiç :))))) belkide oynaya oynaya o hale getirdin kızın göğüslerini yumuşattın :)))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yapısı öyledir. okşamayla meme yumuşamaz sarkmaz. meme yapısı öyledir. bir de sutyen kullanmaya geç başlamışsa ve çok sık takmıyorsa o da sarkmaya neden olabilir ama çok değil

0|0
    0|0
  • Sevgilini güzel buluyorsan , sende istek uyandırıyorsa , sebep ne olursa olsun fazla takma , mutlu olup tadını çıkart ilişkinin

0|0
    0|0
  • valla hocam kızmada daha 1. ayda bunları yaşıyosa senle elbet senden önceside mutlaka vardır

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşündüm ama gerçekten çok temiz biri

• Ciddi düşünmek istiyorum olmaz mı diyorsun

• ona sen karar vereceksin bu önemli bir karar

• boşver yiğido o da senin kısmetin

0|0
    0|0
Yükleniyor...