Poponun arasındaki kılları almalı miyiz?

Almanin zararı var mı orada kıl çıkar mı ya alanlar ne ile alıyor? ?

1|0
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki bayanlardada olması dogal sen , seni rencide edenleri bakma onlarında annesinde , teyzesinde var bu dogal normal yaradan hiç bir şeyi boşuna vermemiştir, ama sakın jilet yapma arkanı sadece krem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• bende o kadar gür çıkıyor ki birde sert kıcımı silerken tuvalet kağıdı yırtılıyor en sonunda alayım dedim tüy dökücüyle aldım bir süre rahat ettim 2 hafta sonra tekrar çıktı almadım çok almak kıl dönmesine felan yol açıyor bizim bir akraba vardı bayan o bölgeyi jilet le almış kıl dönmesi oldu kıcında ameliyat olmak zorunda kaldı

0|0
    0|0
  • Kadayıf olunca alırsın.

0|0
    0|0
    • Kadayıf nedir

• Belli yaşın üstündeki yaşlı insanlar için "g*tündeki kıllar kadayıf olmuş" derler. Onu demek istedim. :)

• arkadasımız bir konuda bilgilendirlmek istemiş ama herkes neden dalga gecmiş duzgunce konusma yeteneginiz yok mu sizin yazık.

0|0
    0|0
  • Tatlım tabi ki almalısın. Normal olarak her kızda çıkar kıl. En güzeli sir ağda ile alman. Uzun süre rahat edersin. Eğer erkek arkadaşınla sevişme durumu falan olursa kıllı görüntü hiç hoş olmaz.

0|0
    0|0
    • Ben kadına da ilgi duymuyorum erkege de maalesef

• Evet

• Eğer böyle mutluysan sorun yok. Ama hayatın en büyük zevkinden ve heyecanından mahrum kalıyorsun. Bence buna bir çözüm bulmalısın. Sevmek, sevilmek, aşık olmak çok güzeldir.

• e yani alsan daha iyi olur şeftali tüyü değil sonuçta bildiğin kıl estetik durmaz. dini açıdan düşünürsekte oradakilerin bir sakıncası var mı yok mu bilmiyorum çünkü genital bölge değil

0|0
    0|0
  • almalısın yoksa kötü bir görüntü çıkıyor ortaya.

0|0
    0|0
  • sana zahmet olacak ama

2|0
    0|0
  • tabiki almalısın hatta mutlaka almalısın.

0|0
    0|0
  • almak istiyorsan al

0|0
    0|0
  • Bikini bölgesini de alıyorsan aynı yöntemi kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Hiçbir yerinde kıl kalmamalı.. Ağda yapıyorum ben

0|0
    0|0
  • Kesinlikle jilet kullanma. Bu duşta kullanılan setlerden aldım ben. Dayanabilirsen ağda yap.

0|0
    0|0
    • Acir ya

• Ben philipsin setini almıştım. Lisede kasıklara jiletle daldık ergenken şimdi sakal gibi sertler. Set acıtmadan alıyor. Temiz oluyor hem duşta yapıyorsun.

Kadınlarda da oluyor da çoğu kadın almıyor iğrenç bir görüntü oluyor.

• Al tabi kıllı kıllı iyyy 😂

0|0
    0|0
  • Dxanım almalısın bence.. Taze pürüzsüz bir ten çok hoşuna gidecektir seninde. Yaşanırken de çok hoş oluyor

0|0
    0|0
  • ne kızların poposunda kıl mı var beyler intihar etmeye gidiyorum ben kaçın kurtarın kendinizi

0|0
    1|0
  • Tabii ki almalısında her kızda çıkmaz onlar.. Erkeklik hormonların fazla galiba.. Ayrıca nasıl alacaksın?

0|0
    0|0
    • Herkeste var... Kadınlar i kıl siz mi zannediyorsun

• Seni kandirmis lazer yaptirmistir

• Yahu 16 yaşından beri manitam :) içtiği suyu bilirim lazerini mi bilmicem? Sağlık okuyorum diyosun, her kadında erkek, her erkekte de kadın hormonları da vardır. Kiminde oran azken, kiminde fazladır. Kıllanma erkek hormonlarının sonucunda meydana gelir. Neyse yoruldum, sağlık okuyorsan devamınıda biliyorsundur.

• :))))))))))

0|0
    0|0
  • pırtını yaparken al ağdamı yapacan napacan sanki

0|0
    0|0
  • Ağda ile..

0|0
    0|0
  • istiyorsan al sonuçta daha iyi olur alman.

0|0
    0|0
  • Popondami killi evrimin tamamlanmasina az kalmis

0|0
    0|0
  • al al kızda iğrenç durur

0|0
    0|0
  • Bende aliyumm prussuzz cok hoss

0|0
    0|0
  • Jiletle alma gotunu kesersin

0|0
    0|0
  • Ağda yap. Acır ama sonra tertemiz olur

0|0
    0|0
  • Alma yoksa kıl dönmesi çıkabilir sertleşiyorya kıllar.

0|0
    0|0
    • He ya

• Sevmiyorum

• Diyorsunki vermiycem vermiycem benim değilmi vermiycem :)))

• knk al cinselilkte iiyidir

0|0
    0|0
  • alanlar var hatta yotubede videoları var

0|0
    0|0
  • al ağda ile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• uzatıp örecek misin?

2|4
    0|0
  • ee heralde alcan..

1|0
    0|0
  • Al tabi ki hem senin icin hem partnerin icin daha avantajli alman. Lazerle, agdayla veya jiletle alabilirsin

0|0
    0|0
  • agda

0|0
    0|0
Yükleniyor...