Evli bir erkek cinsel açıdn mutsuz ise sürekli ilşki için bahane buluyorsa eşi ne yapmalı?

Evli bir erkek mutsuz ise sürekli ilşki için bahane buluyorsa eşi ne yapmalı

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• sonrada neden türk kızlarına laf ederler neden rus kızlarını secerler bilmem ne.. ben tam tersi eşimi mutlu etmek isterim herseyi denemek isterim bazen ben yanasırım bu konuda çeşit çeşit iç çamaşırları fanteziler falan deniyorum ve cok mutluyuz. her zaman bahane bulan kadınlarda sonra neden aldatıldım diye yakınıyo.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sonra eşim beni niye aldatıyor diye yakınırlar... Çok kızıyorum şöyle kadınlara...

0|0
    0|0
  • Bu kadinlarin derdi ne ya bir ben mi garibim. Evli olsam bir hafta yataktan çıkmam herhalde aşırı derece istekliyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yorumları okudum hep kadın, ı suçluyorlar niçin öyle davranıyo o kadın bunu bilmek lâzım adamın ağzımı kokuyo genel olarakmı pis , hoyratmı kadın, ı hazırlamadan direk ilişkiyemi giriyo bunu sorgulayan yok içinizde tek taraflı olmayın lütfen.

0|0
    0|0
    • söyklediklerini tartmadan konuşma ben daima dişlerimi fırçalarım, direkte konuya girmem ön aşama olmadan sen ne kadar kadın savunucusu çıktın öyle

• üstüne kuma al :))

0|0
    0|0
  • Bu durumu eşinle konuş , koşul koy ona.

0|0
    0|0
  • benim hanımda sürekli bahane buluyo yorgunum uykum var , yok acıyor bunu yapma , bende mutsuzum cinsel açıdan , içimden başkasıyla yap duyguları depreşiyor ama sabrediyorum, çünkü başkasıyla yapsam daha kötü olacam, artık kendimi dizginlemeye alıştım bende

0|0
    0|0
Yükleniyor...