Hiç gay falan değilim son derece aktifim ama merak da ediyorum..

ben bu eşcinsellere saygı duyuyorum fakat mısss gibi kadınlar varken neden eşcinsellik bazen benim bile deneyesim var ...sorum şu ben yavaş yavaş gay mi oluyorum yoksa? içimdeki merak yüzünden? alışırsak ne olur?

Güncellemeler:
cevaplar için teşekkür ederim merakım falan yoktu sadece insanların görüşünü aldım bu beni memnun etti..

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Fazla merak iyi değildir ortak,herşeyin doğalı en iyisidir :D .Sen normal yollardan yaşamaya devam et.Hem eşcinsellerde durum içten gelen bişey.Sen olmayanı oldurmaya uğraşma,olursa görürsün sonra :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu yaştan sonra boşver abi ya sen böyle devam et :)

0|0
    0|0
  • siz herşeyi tüketmişsiniz canınız sıkılıyor ne yapsam diye düşünürken aa bunu hiç denemedim bide onu yapıyıma gelmişsiniz. bi kere yaparsanız devamı gelir. herşey bi kerecik yapıyım nolurla başlamıyor mu zaten..

1|0
    0|0
  • bence merak etme kendine yazık günah hiç deneme denedikten sonra bir de hoşuna gider falan sonra sende o misss gibi kadınlardan hoşlanmamaya başlarsın :S

0|1
    0|0
    • neden bizim de rakiplerimizden biri eksilmiş olur fena mı :))

• aman düşünme :) kızabilir dedikodusunu yaptık diye :) bi de adamı ne hale soktun çok kötü biri oldun sen :))

• ay evet ya pardon çok özür dileriz :D

• poponu parmakla bakalım bi zevk alıyomusun

0|0
    0|0
  • merakın varsa eşine ya da sevgiline bir yapay alet al dene. sen onlarla ilişkiye girdikten sonra onlar denesin hoşuna giderse yaparsın gitmezse vazgeçersin ama bu seferde bayanlar ille yapacağız derse bilemem

0|0
    0|0
    • bisexuel olabilir senn metodundan dolayı :)

• yuh tavsıyeye bak ya ha bıde bunu yapabılecek bayan varmı ya bole ığğğğğğğ

• belki aktiftir. 2 dk da harcadın çocuğu :)))

Erkekler Ne Diyor 8

• yaşın olmuş 38 evli barklı adamsın, beynini oran için değilde karını çocuklarını nasıl mutlu edebilirsin diye kullan...

2|2
    0|0
  • Erkeksin sen erkek kal..

0|0
    0|0
  • bu bir hastalık elbette onlarda aynı durumda olmak istemezler onlarında annesi babası var onlar çocuklarının böyle olmasını çokmu istediler acaba .acaba sen çocuğun var ise böyle olmasınımı çok istiyorsun yoksa normal bir ilişki yaşamasınımı.

0|0
    0|0
  • at kendini pencereden asagı adamı hasta edme deli kanlı adam yaparmı boyle seyler.

0|0
    0|0
  • Merak etme abicm insanin basina ne gelirse meraktan gelir hic bulasma

0|0
    0|0
  • kitap oku spor falan yap bir de aktifim derken yanlış bilmiyorsam aktifler gay olmuyor muydu zaten ?

0|0
    0|0
  • Bir insan ya gay'dir ya degildir.. Bu sonradan olunacak, yapilacak birsey degildir. Hastalik hic degildir.

0|0
    0|0
  • çağan abi rajona ters bu işler

boşver ya.. efendi bi yüzün var. hiç yakıştıramadım sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...