Mideniz bulanacak ama sormak zorundayım?

Regl zamanı yaklaştığında henüz 10 gün var ama bu zamanda jel gibi yapışkan Şeffaf renk şeyler geliyor o bölgeden bunun sebebi nedir?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Pıhtılaşmış kan onlar. Ayrıca bu kadar iğrenç olmasaydın keşke!

0|0
    1|0
    • Şeffaf renk kan mı olur

• Onun içinde sadece kan yok. Senin overlerin de var yani yumurtaların. Ama ölmüş durumdalar. Fallop tüplerinden rahme atılan sağlıklı yumurtalar aylık periyodlarla kendini dölleyip hayat verecek sperm bulamadığından ölüyor ve bu ölü tabaka da kanla birlikte atılıyor. Ve o kan da pıhtılaştığında böyle pişmemiş karaciğer gibi bir görüntü ortaya çıkartabiliyor.

Ya resmen iğrençsin Pınar! Ben seni hiç böyle bilmiyordum. Bitti benim için... İĞRENÇSİN! :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Yanlış anlamayında bize zevk veren şey neden bu kadar iğrenç.

0|0
    0|0
  • iyi ki erkek doğmuşum. kadın olmak zar iş gerşekten.

0|0
    0|0
  • Hanımefendi üşütmeden kaynaklı jel kıvamında akinti

0|0
    0|0
  • Vücuttan bişeyler atılıyor gereksiz çer çöp falan

0|0
    0|0
  • Cis olmasin o sizinti vardir

0|0
    0|0
  • ıııııııııııııı iğrenc

0|0
    0|0
  • Ürperdim :-D

0|0
    0|0
  • Erkeklerde zevk suyu jelgibi kaygan

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon kapmıs olabilirmisin

0|0
    0|0
  • Olağan günlük akıntıda değişme olurda renk, koku ve kıvam olarak enfeksiyon habercisidir. Bazı dönemlerde kıvam koyulaşabilir şeffaf olarak, ancak beyaz ve peynirimsi olursa mutlaka doktura gidin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Akinti da ki duzensizlik. Kokulu mu.

0|0
    0|0
  • akıntı her kadında olur. eğer kötü kokuyor ise bir enfeksiyon söz konusu olabilir. ama koku yok ise norml

0|0
    0|0
  • Her kizda olan seler ya ama ne bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • o dediğin akışkan şey günlük olan bişey zaten bir problem belirtisi değil ki ben temız camasır giysem de birkaç saate mutlaka oluyor her zaman

0|0
    0|0
  • Bunu bende merak ediyorum :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...