Arkadaşlar nerdeyse 1 yıldır adet olmuyorum ne yapmalıyım ya doktorada gitmek istemiyorum hamilede değilim :(?

arkadaşlar geçen ocak ayında doktora gittim çok kanama vardı dıye kanamayı kessin diye hap verdi ultrasona aldı hormon testi yaptırdı bişey çıkmadı ocak ayından sonra sadece 2 kez kanamam oldu ama oda tam adet kanaması değildi :( ne yapsam ya soğan suyu iç diyorlar oda çok kötü kokuyor

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• doktordan başka çaren yok çocukluk etme bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Menapoz'a giriyon diyecem ama yaş mantıksız. tedavi için iyi bir doktora git kanserli miyomlar olabilir.

0|0
    0|0
  • Yuh artık.. 1 senedir gitmemek nedir..

0|0
    0|0
  • Sanirim birseyler bozulmus doktora gitmemek cagre degil mecbursun doktorun yolunu tutmaya

0|0
    0|0
  • Yuh l*n erkekler bile sene de bir iki oluyor nerdeyse bu hiç olmamış

0|0
    0|0
  • saçmalama muhtemelen tüplerinde tıkanma falan var hemen git doktora ciddi bişi olabilir

0|0
    0|0
  • doktora git kafayımı yedin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kizim adet olmamaktan bahsediyorsun nasil bu kadar rahatsin bu konuda? mutlaka bir sey var sende doktora gitmeye mecbursun. kanama olmamasi normal degil.

0|0
    0|0
  • canım 1 yildir nie bekledinki bu tarz seyleri ne kdr geciktirirsen ilerde kisirlik ihtjmali yukselio arastirma hastanesine gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Bunun ne kadar önemli bir problem olduğunu düşünemedin mi daha önce? Buraya sormmak yerine doktora gitmeliydin çoktan. Saçmalıyorsun bence

0|0
    0|0
  • 1 senedir olmadın ve hiç hastaneye gitmedin mi? Nasıl bu kadar bir kenara atabiliyorsun sağlığını?

0|0
    0|0
  • İhmal edilebilecek bir konu değil iyi sakin durmuşsun bu zamana kadar. Doktora koş

0|0
    0|0
  • bence ihmal etme ve Dr git isteniyorum la saglık olmaz

0|0
    0|0
  • cok bile beklemisin gitmelisin saglik bu sakaya gelmez... HEMEN DOKTURA GITTTTTT!!!

0|0
    0|0
  • Canım bende yazdan beri olmuyordum doktora gittim polikistik over sendromu çıktı ilaç yazdı ilaç bittikten 3 gün sonra adet oldum. Bence kesinlikle doktora gitmelisin

0|0
    0|0
    • ya bana kilolu olduğun için dediler kılo vermen gerekiyor dediler veremiyorum kılo falan

• peki sadece bunumu yazdılar sanaa

• Hayır yanında kan şekeri düzenleyici falan kullanıyorum ama bence eczaneden alırken utanmayıp doktora utanman saçma doktor sadece karnına bakıyor zaten utanmada doktora git

• Hormonlarında sorun olabilir çok tehlikeli bir doktora görün

0|0
    0|0
  • Doktora gitmen lazim riske atma boyle seyler onemli, bende de ayni durum vardi gittim polikistik over cikti ilac tedavisi aliyorum şu an . Almasaydim kisirlik bile olabilirdi sakaya gelmez boyle seyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...