Sevgilimi boşaltamıyormuyum? Lütfen dalga geçmeyin ciddi soru Dalga veya başka bişey değil?

Sevgilimle düzenli bir ilişkimiz var seks de herşeyi yapıyoruz ama o boşalmadığını söylüyor ben mi yetmiyorum yoksa başka bişey mi var kızlar nasıl boşalır erkek bunu görebilir mi

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bunu göremezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende aynı durumu yaşıyorum sevgilimde bana bazen ben yetemiyomuyum diye sorular soruyo kendini kötü hiissediyo ozman ben daha çok kafama takıyorum ilişki sırasında kafam iyice kitleniyo boşalmaya oanki zevki bile yaşayamıyorum bazen.

0|0
    0|0
  • erkek göremez. ve kadınların çoğu zaten ilişkiden zevk almaz vajinal orgazm kadın için zordur

0|0
    0|0
    • Peki ne yapcam ona yetmediğimi düşünüyorum

• benden bildigin su geliyor yani basta beyaz oluyor sonradan su gibi renksiz oluyor diyor sevgilim bide cok sicak oluyor. fakat su va r benm ilkilsikm ve bana ep ozelsn cogu kiz icin cok zor bunu yapan az dedi
    sevglnde belki daha farklidr

0|0
    0|0
    • Onda Sevişme sırasında öpüşme vs den sonra elimi vajinasına götürdümde fazlasıyla sulanmış dışına sızmış beyaz bir sıvısı oluyo ondan sonra üç kez yaptık başka göremedim

Erkekler Ne Diyor 2

• Bayanlar erkeğe göre daha sarsıntılı , güçlü bir şekilde orgazm olur + minimum 20 . 25 dk erkeğin boşalmaması gerekiyo ve öncesinde uyarılması gerekiyor.

0|0
    0|0
    • En az yirmi dk Sevişme okşama girişten önce üç beş dk vgna yalama onbeş yirmi dk da ilişki gir çık yani

• Haydar hocama bir gözükün;-)

• Ya ne Haydar hocası onunki sadece soyadının Gereği dalga dümen

• Kardeşim sen burada atıp tutanlara bakma bir çok kadın aynı durumda

0|0
    0|0
    • Sert desen yapıyoruz süreklilik tamam Sevişme de tamm ama yok kendimi suçlamalımıyım

Yükleniyor...