Kızlık zarıma zarar gelmiş midir?

Bazı kızların kızlık zarı çok hassas oluyor en kuçuk şeyde bile patlayabiliyormuş küçükken benim vajinamdan kan gelmişti kızlık zarıma zarar geldi diye çok korkuyorum ilerde evleneceğim adamla sıkıntı yaratabilir diye düşünüyorum ve gelen kan adet kanaması değildi bir şey olmuş mudur çok kuçuktum ergenliğe girince zar kendini yenilemiş olabilir mi?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• canim bisey soyleyeyyim mi?
    anladigim kadriyla bu seylere sende onem veriyorsun fakat diyelim ki gerceken zarar gordu evlenemeycekmisn yapmadiginb isey yuzunden ya da adam seni almaycak mi sana GUVENMEDIGI icin sana INANMADIGI icin oyle adamla evlenmekyerine hic evlenme bacim

2|0
    0|0
    • tesekkur ederim eic icin yazim hatalar olmus kusur abkamyin yurtdiisindayim bazen karistiriyorum :)

Erkekler Ne Diyor 6

• odunun biriyle evlenmezsen sıkıntı olmaz. :) Bekarette çok menem birşey değil. Sen ahlaklı ol kendini bil seni seven adam sen bakiremisin diye düşünmez merak etme

0|0
    0|0
  • zardan adam diye bir kitap var okudun mu

1|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Zar kendini yenilemez. Emin olmak için doktora gideceksin muayene olacaksın. Başka türlü emin olamazsın.

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • kendini yenilemiştir kaynak yapmıştır üzülme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktora göstermen daha iyi olur olmadı diktir

0|0
    0|0
  • Git bir uzmana görün burada kim yardımcı olabilir ki sana kafan rahat etsin durduğun kabahat işin uzmanı dururken burada olacak is değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...