Sevgilinizin artık bakire olmadığını öğrenseniz ne yapardınız?

uzun zaman boyunca birlikte olduğunuz fakat cinsel olarak bişey yaşamadığınız sevgilinizle ayrıldıktan sonra uzun zaman sonra barıştığınızda artık bakire olmadığını öğrenseniz ne hisseder ve ne yaparsınız?

Güncellemeler:
herkes ner diyor diye sordum .öyle bişey yok

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• ayyy ben çok üzülürdümm.. :/ artık bakir olmamasına değil benden sonra başkasıyla o ilki yaşamasına :(

1|0
    0|0
    • peki ne yapardın ?

• demek ki yeterince aşık değilsin

• beni yagılama sen kendi işine bak. ayrıca ben aşkımdan geberebilirim onsuz. ki bu da aşkın zevvklerindendir. ya o? benden sonra başka hatunlarla çiftleşirken bana aşık mıydı yeterince ?

• offff hayatta bakirlikten bekaretten daha onemli seyler var zardan adamlık yapmayın...

4|1
    1|2
    • kızdırmayın Cataleya'yı :)

• bence de ben de zaten bakir istemem boyle tecrubeli olsun elin kadınlarıyla daha once nefes nefese kalmıs olsun :):)

• :))

• bıktık gari içimiz dışımız zar oldu

2|1
    0|0
    • :))) aslında gerek yok.bir yaştan sonra kızlar o zara veda ediyor zaten

• yani orası öyle. ilişkilerde önemli olan zar vs değil hatta kafa yapılarının uyuşması bile değil önemli olan aşk ve arzular.bakire diye sevmediğin sevemeyeceğin bir kızla evlenip kafanın sarmadğı bi hayatı yaşamaktansa, başkasıyla olmuş ama artık aklıyla benliğiyle sana gelmiş biriyle yaşaman inan bana daha keyifli olur .

• :( :/

0|0
    0|0
  • olan olmuş

0|0
    0|0
  • ben de yaptım senin de hakkındı zaten bişey olmaz derdim

0|0
    0|0
    • hiç sormadı mı?

• çok soru sordun :) yeter bence :)

• peki sen bilirsin üniversite güzeli :)

• üzerinde durmam. tamam der geçerim, bir şey hissetmeme ihtimalim var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• amaaaan sıktı artık bu bekaret zar muhabbetleri...

4|0
    0|0
  • kız olsam bakire olarak kalır eşime verirdim sanırım. kızlara da haksızlık etmemek lazım bir yandan da. çok seviyorsam bu ikimizin arasında sonsuza dek kalır kabul ederdim belki.

1|1
    0|0
  • Uzun zaman geçti ve hala sevişmediniz mi? Silah zoruyla seviştirmek lazım sizi, lafını etmek bile gereksiz.

0|0
    0|0
  • üzülürüm..

3|0
    0|0
  • ben nasıl bakirsem ve sevdiğim kadınla ilt birlikteliğimi evlenince yaşamak istiyorsam evleniceğim kişininde bakir olmasını isterim eğer değilse ne olursa olsun bırakırım çok sevsem bile

1|0
    0|0
  • Artik benim icin kullanmalik kiz sinifina girer.Kullanir birakirim bekaretini ben almadigim icin evlenmeklede zorunlu tutamaz.

1|0
    4|1
  • kasarlgı örmenin yeni modası sen bakirsen bende bakirim bunu babanıza sölüyomusunuz

0|0
    2|0
  • çöpe atardık

0|0
    0|0
  • bir şeyi anlamıyorum bakir olmayan erkek neden bakir kızla evlenmek ister sende başka kızı yapmadın mı oda ilerde evlenecek sen nasıl bakire istiyorsan o yaptığın kişiyide bakire isteyecekler sen bakire değilsen karşındakine anlayış gösterceksin

2|0
    0|0
  • salardım üstüne cobrayı napıyım onceden salan salmıs :D

1|1
    4|2
Yükleniyor...