Hamile olduğumu nasıl anlarım?

sorum bayanlara özellikle evli olanlara. yeni evliyim, adet gunume daha 10gün var. hamile miyim değilmiyim nasıl öğrene bilirim? adet gecikmesine kadar bekleyemem çok merak ediyorum. testlerde adet geciktikden sonra doğru gösteriyormuş bunun başka belirtisi yok mu kızlar?

Güncellemeler:
eşimden çekiniyorum hamile çıkmazsam boşu boşuna geldik falan der :D

0|1
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• hanıma 5-6 kere test yaptık ara ara sonuncuda göstermişti adetten önce, çubuklar doğru al bitane bak ya da git kan testi yaptır çıkar kesin ne var ne yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hemen çıkmaz o sonuçlar... kan testi yaptır aile sağlığı merkezine gidip.. hem işlemlerinide yapmış olursun..

0|0
    0|0
  • Tek mi çift mi?
    Eczaneye git ve tek mi çift mi oynamak istiyorum de sana bir test şeysi versinler onunda uzerine kutuda tarif ettigi sekilde işe ve tek mi çift mi bak

0|0
    0|0
  • kan testi yaptır

0|0
    0|0
  • Eczaneye git

0|0
    0|0
  • 10 gün sabret

0|0
    0|0
  • Kusarsan hamilesindir. d

0|0
    0|0
  • Eczaneden gebelik testi al

0|0
    0|0
  • Sabır sabır ya sabırrrr. belkide akıllanır.
    Kızım bekle 15 gün ne acelen var.

0|0
    0|0
  • Miden bulanıyorsa basın agriyorsa ve dönüyorsa sürekli kusasın varsa hamilesin teprik ederim

0|0
    0|0
  • yurdumun erkeği işte böyle olur, valla helal olsun, adet döneminden, doğuma, kanamaya, her türlü kadın hastalığından anlıyorlar. ben çok cahil kalmışım ççokkk

1|0
    0|0
  • başın dönüyorsa, miden bulanıyorsa yemekler içini kaldırıyorsa bil ki pregnantsın hopaaa

0|0
    0|0
  • kan testinde 5 günde belli olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kan testi yaptir canım o kesin sonuc

1|0
    0|0
  • Evli değilm ama kan testi yaptr

1|0
    0|0
  • Henüz o kadar erken belli olmaz, adetin gecikirse birkaç gün sonra kan testi yaptır, en kesin sonucu o verir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...