Kondom ilişkilerde ne kadar korunaklıdır?

Kullanılan kondom ilişki sirasinda parali ilişki olsun sevgilinizle olsun nekadar korunaklıdır ? Geldim 18 yaşıma hala bir kız ile ilişkiye girmedim yani tatile gidicem yakında arkadaslarımla orda olabilir ama herzaman korktum hala da korkuyorum kondom kullandıgım zaman hastaklık kapma olasılıgım nedir cok varmıdır ? Birde hasta cok varmidir

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gebelikten ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan yüksek oranda koruma sağlar.Kesinlikle prezervatif olmaksızın ilişkiye girme.Öpüşerek hastalık bulaşmasına doktorlar düşük bir olasılık deselerde french kiss gibi uzun süreli ve sert öpüşmelerde partnerında diş eti kanaması ,aft ya da uçuk olmaması gerekir.Uçuk olup olmadığını zaten tespit edebilirsin ve zaten uçuklu öpüşülmez ama diş eti kanaması ve ağız içi aftları tespit etmek zordur.Bunlardan şüpheleniyorsan risk alma.Ben de tek eşli değilim zaman zaman değişik kadınlar girer hayatıma ama parayla yapmam.Aids tarzı hastalıklar daha çok para karşılığı ilişkiye giren kadınlarda bulunur. Çok eşli yaşıyorsan Hepatit A ve Hepatit B aşılarını da yaptırmanı tavsiye ederim çünkü bir çok kişi taşıyıcı olduğu halde hastalanmadığı için taşıyıcı olduğunu bilmez ve sana bulaştırabilir.Son olarak başım ağrımasın diyorsan:

1.Mutlaka condom kullan.

2.Para karşılığı ilişkiye giren kadınlardan uzak dur ya da paraya kıy ve ayda 1-2 defa yapan kalitelisiyle ol.

3.Aşılarını yaptır.

0|1
    0|0
    • 2 tarafin da diseti kanamasi olmasi gerekir:-) bu da gercekten zor ihtimal..ya da oral esnasinda partnerin diseti kanamasi olmasi yeterlidir. Tarihte opuserek sadece 1 kisiye bulasmis şu ana kadar,hiv.

• hiv konusunda haklısın ama unutma hepatit b ve özellikle hepatit a çok daha bulaşıcıdır ve özellikle taşıyıcı sayısı çok fazla ve dediğim gibi bir çok kişi taşıyıcı olduğunun farkında bile değil ve bu hastalık karaciğere büyük zararlar verebiliyor, bende bu yüzden mümkün mertebe dikkat edin diyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• %99 korur, hastalık kısmını bilemeyeceğim ama hamile kalmaz

0|0
    0|0
  • % 99 korur. Düzgün kullanırsan hastalık da kapmazsın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• comdomsuz ilişkiye gereyim deme cevre kötü güvenli seks tabirini aklından cıkarma bakire bile olsa comdomsuz girme hem senin hemde partnerin icin saglıklıdır.

0|0
    0|0
  • kondom bir yere kadar çürük diş bile hastalık riski taşır.Bilmediğin insanla yapmayacaksın bundan ötesi yok yapabiliyorsanda tek eşli olacaksın...

1|0
    0|0
  • İmkansız gibi bir şey.. Hastalık kapmam icin kondorun yırtılması gerek, bu da ancak organ olduktan sonra hala içeride tutarsan mumkun,icin rahat olsun:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...