Acill kondom :(?

Bugun adetimin 5 gunu damla damla geliodu az once iliski yasadik ve kondom biraz bos geldi kacirmis olabilirmi hamile kalmak istemiyorum ? :( ama zaten kacırsa bile adetimin 5 gunu daha sizce?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Niye la kal belki evlenirsiniz tabi evli değilsen

0|0
    0|0
    • Evliyim

• Bencede zor çkilmez bu stres zevkmi çilemi belli değil ama doğum kontrol hapı düzenli kullanılırsa doktor gözetiminde etkili

• Adet duzensizligi kilo alma birde yinede kalanlar var spiral en iyisi biliodum zaten ama ah su korku

Erkekler Ne Diyor 22

• Adetin kaç gün sürüyor?

0|0
    0|0
  • Git kadın doğuma, aylık ya da üç aylık gebelik önleyen iğneler var. Zararı haptan daha az yok denecek kadar. Spirallede uğraşma. Kafan da rahat ilişkinde. Bilinçlenin artık.

0|0
    0|0
  • merak etme o halde hamile kalman mümkün değil. Ama nasıl yaptıysanız o halde çok iğrenç bir şey a. q :P

0|0
    0|0
  • regl döneminde canlı ovum olmasının zor olduğu için döllenen yumurta utherusa tutunamayacaktır bence çok korkma ayrıca 2 veya 3. ereksiyon ise çok meni olmaması normaldir

0|0
    0|0
  • Ihtimaller

0|0
    0|0
  • bende kondom lazım sandım

0|0
    0|0
  • abdetsiz abdestiz ks'ye girmeye utanmıyo musun sen

0|1
    0|0
  • Öyle bir yazmışın ki sanki bizden kondom istiyon

1|0
    0|0
  • düşük ama hiç bir zaman %0 sayılmaz

0|0
    0|0
  • Bende acılısıdamı varmış dicektim

0|0
    0|0
  • Allahın işi bu

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun vatana millete, yakında baş dönmeler, kusmalar baş göstermeye başlar

0|0
    0|0
  • midem bulandı l*n

0|0
    0|0
  • Belli olmaz tutmus ta olabilir tutmamista

0|0
    0|0
  • yani senin çocuk delik prezervatiff mağduru mu olcak şimdi?

0|0
    0|0
  • sikis sikis sonra bize danis olduu

0|0
    0|0
  • Hamile kalmazsın

0|0
    0|0
  • kaçırmaz senden önce adam boşalmış demekki

0|0
    0|0
  • Ihtimaller

0|0
    0|0
  • Bir doktor olarak söyleyebilirim ki hamilesin kesinlik le.

0|0
    0|0
  • hamile kalmazsında neden böle iğrenç bişey yaptınız ki hastayken ne miğde varmış arkadaş sizdede ilişkiye gir koş gel buraya ilişkiye girdim hamile kalırmıyım die sor yaparken soraydın bari

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun anali babalı olur umarım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ertesi gun hapi al icine sinmiyosa

0|1
    0|0
  • Adetinin son günü sevgilim içime bosaldi ve hamile kalmadin ilacta kullannadim yani %99 hamile kalmazsin ama inş %1 hamile kalmazsin ama kondomda varmis %0.1 bir ihtimalle hamile kalirsan haber ver tarihe yazcam seni yani rahat ol imkansiz bisey :)

0|0
    0|0
    • Ciddeenmi sagol canm bende şu an arastirmaya girdim resmeen :)))

• Anladim ayni sayilir benimde 4 gelmisti spiral taktiircam oluru yok boyle huzursuzum cok evliyim ama. bir cocugum var

• Spiral zor bisey ama 1 ay ilişki yasamaman gerek kayar falan ona guvenipte hemen şey etme hamile kalirsin gene ve 10 yol suresi vardır degistirtmeyi unutma kimse kanser olmak istemez :)

Yükleniyor...