Kizlar adet duzensizligi ile ilgili sorum var bakabilir misiniz?

Benim boyle duzenli gidiyo ama arada bir iki ay gecikiyo gecn yillarda doktora gittim bir yumurtalik normalinden buyukmus bide hormon testi istedi yapamadim kismet olmadi oyle ustunde de durmadim simdi aklima geldi soriyim dedim sizce bu gecikme nedendir nasil duzelir cocuga engel olur mu acaba :(

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• belki kızacaksın ve büyük ihtimalle duymak istemediğin bir cevap olacak ama üzersem kırarsam şimdiden affola.

be kızım doktor bile tam anlamıyla anlamak için test istemiş kısmet olmadı yaptıramadım diyorsun ve gelip burada ne olduklarını bilmediğin insanlara soruyorsun. cevap verenlerin kaçı doktor? hadi doktor çıktı diyelim çıkanlardan kaç tanesi kadın doğum uzmanı? bukadar çok merak ediyorsan tekrar gidersin doktora o istediği testleri yaptırırsın. artık ilaçmı verir ne yapar düzeltir ama buradan nedendir nasıl düzelir ile ilgili alacağın cevaplar venüsün etkisinde doğmuşsun bundan olmuştur düzelmesi içinde yumurtanın sarısıyla beyazını ayır yeterden öteye gitmeyecek.

kırdıysam tekrardan özür dilerim ama birazcık mantığa davet ediyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çocuk riski var direk doktorunu aksatma ilerde mutlu olamazsın

0|0
    0|0
  • Sen yine doktora git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doktora gorunmen gerek canim

0|0
    0|0
  • Doktara git allah korusun

0|0
    0|0
  • Benede ayni sorun var 1 ay gec geliyo bazen ama hep tam fununde değil 5 gun once ya da sonra kisa surede doktira bir daha git cunku yumurtalik buyuklugu ilerde sorun yaratabiliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...