Kapat

Bir erkekle bir kız gerçekten arkadaş olabilirler mi?

Bir erkekle bir kız gerçekten arkadaş olabilirler mi? Yoksa Sprite reklamındaki gibi gizli, içten içe hayal ettiği düşündüğü şeyler, arzuladığı anlar olabilir mi?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya aslın bir de şu var.. Tamam belki hiç bir şey hissetmeyen kardeşi gibi gören kişiler vardır..

Fakat, bir karşı cinsle sadece dost ve arkadaş olabilmenin de bazı şartları olmalı.. Eskilerin deyimiyle ateşle barut yanyana gelirse her an her şey olabilir.. Her zaman tehlikeye açık bir durum vardır..

Eğer böyle çok sevdiğiniz ve dostluğuna ihtiyaç duyduğunuz bir arkadaşım varsa ve ben bu erkekten hiç bir cinsellik beklentim olmamak ve karşı taraftan da böyle bir arzusunun olmamasını sağlamak karşılıklı olarak kişilerin irade ve istekleriyle olabilecektir.. Bunu yapmak için o kişiye karşı eğer bir şeyler duyabileceğimiz endişesi içindeysek, bu duygularımızı törpülememiz gerekir.. Bu da irade ile yapılabilecek bir şeydir.. Aslında irademizi kontrol altında tutmayı ve bazı duygularımızı törpülemeyi öğrenmemiz bizi dost ve arkadaşlarımız nezdinde daha güvenilir kılacaktır..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• bir kız ve erkek arkadaş olabilir. ama kimin içinde ne fırtınlar kopuyor bi kendileri bilir herhalde

1|1
    0|0
  • olamaz bence sonuçta iki cinsiyette birbirini eninde sonunda istiyor. çok güzel ve giyinmişsiniz bir eyre gidiyorsunun onunla karşılaştığınızda" aaa çok güzel olmuşsun" der ama içinden"vücuda bak her şey yerinde. harika olmuş bende bunla arkadaşım" şansa bak demez mi. der bence

0|0
    0|0
  • benim çok samimi olduğum bir erkek arkadaşım var her konuda konuşuyoruz onunla olabiliyor yani .

0|0
    0|0
  • ne kadar arkadas nıyetlı olursa olsun bir erkek bır kadın arkadas olamazzzzzzzzz ben bunu bılır bunu solerim. ateş ve barut yanyana durma... güselbır atasözü

0|0
    0|0
  • bi erkekle bi kız elbette arkadaş olabilir ama çok düşük bi oran bu gerçektende.. çok nadir özel arkadaşlıklar olur benceee

0|0
    0|0
  • Bi kız ve erkek arkadaş olamaz..

0|0
    1|0
    • :D taşı da gediğine koydun

• :) iyi durdu hakkaten

• Ateş Barut meselsi olmuyor be :)

0|0
    0|0
  • eğer her iki taraf da sadece arkadaş olmaya niyetliyse neden olmasın. ama taraflardan biri bile niyeti bozarsa, bu iş çok zor yonca...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• olamaz ayet bile var ateşle barut gibi bişey tabiri caizse hatta ikinizide sevgilisi olsa ve bunları siz biliyor olsanız dahi üstüne bişeyler yaşama olanagınız bile yüksek

0|0
    0|0
  • olabilir bence ama erkekler arada yamuk düşünebilir.

0|0
    0|0
  • hiç birşey hissetmediğim kız arkadşlarım var, sadece onlara karşı sevgi besliyorum kız kardeşim gibiler,

0|0
    0|0
  • evet acımasız gerçekler bunlar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...