Kapat

Sakallarim neden cikmiyor?

18 yasimin baslarindayim. 1.75 boyunda orta kilolu biriyim. Diger bolgelerimde killanmalar gayet normal. Cinsel olarak da herhangi bir sikintim yok. ancak sakal konusunda sikintiliyim. Sadece favori bolgemde seyrek ve ince cikiyor. Cenede falan hic yok. 3 hafta falan birakirsam anca 5 6 metreden gorulebilecek koyuluga ulasiyor. bu da dedigim gibi sadece favoriler icin gecerli. Ailede kose olan da yok. Sarimsak badem yagi gibi sacma sapan yazilar okumaktan sikildim. Bu sakal cikmamasi olayi bende yavas yavas ozguven eksikligi ve yetersizlik duygulari uyandiriyor. Bilgisi olan varsa sacmalamadan benimle goruslerini paylasirsa sevinirim

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• abicim merak etme senin yaşındayken benimde aynıydı 2 seneye kadar normal çıkar. her 18'ine giren hop ergenliğini bitirip lap diye yetişkin olmuyor (kafa yapısı olarak değil tamamen beden). bence kafana takma abidik gubidik şeyleride sürme suratına birde işe yararlar 2 yıl sonra tazmanya canavarına dönersin. favori gibi çıkmıyor deseydin tamam istersen bir cildiye uzmanına gözük derdim ama ordada var köselik filanda yok. dediğim gibi tamamen zamanla alakalı.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• zamanla gelir üzülme herşeyin bir zamanı var

0|0
    0|0
  • benim 13 yaşında fırça gbi cıkıyordu 16 yaşlarında jilet kesmiyordu bile 19 um 2 3 jilet kullanıyorum belli bir nden var mı bilmiyorumda jilet vur sürekli

0|0
    0|0
Yükleniyor...