Siz erkeklere akıl sır erdirilemiyor? :))?

Siz erkekler ne kadar tuhafsınız hem namuslu kız arıyorum dersiniz, hemde başkasıyla birlikte olan kızlara aşık olusunuz. Hoşlandığım çocuk eski sevgilinden yeni ayrılmış ve kızın bakire olmadığını öğrenmiş kızı kabul etmiş fakat ilerleyen zamanda söylediği yalan ağır gelmiş ve kızdan ayrılmış kıza 3yıl hiç dokunmamış zaten kızı bakire biliyormuş, bu seferde beni kabul etmedi , sebepte kıza olan aşkı ve kızı unutamaması bende kimseyle çıkmışlığım yok , ayrıca kıza göre daha güzel sayılır. Niye böyle yaptı? Bu da haksızlık değil mi? O kızın benden üstün yani ne?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• cevap soruda gizli " sebepte kıza olan aşkı ve kızı unutamaması "

0|0
    0|0
    • aşk b* konuyor evet :)) evlenince geçer amcası

• Ben soru detayını pek anlamadım sanırım neyse

• aman boşver çocukta akıl olsa bır kıza boyle saptanıp kalmaz sanki evlenınce başı göge erecek o zaman eksınlerı daha çok karsına çıkacaktır

Erkekler Ne Diyor 6

• Bekaret takıntısı yüzünden sorun yaşayan ilişkileri anlamıyorum , sorun edilecek bir durum olmamalı

0|0
    0|0
  • Nolcak bizim bu halimiz:)

0|0
    0|0
    • amcası evlenince geçer :)) aşkı o zaman görürüm ben.

• zor iştir mutlu olmak , herşey sende başlar sende biter , mutluluklarrrrrrrr sana :)

• sanada :))

• Sende olmayan ve onda olan bir özellik veya güzellik Görmüş olabilir ;)

0|0
    0|0
    • bende zaten bırsey gormedı kı tanımaya fırsat vermedi ne gorecek

• orası oylede karşılıklı saygı yok ki herkes arıyor ama tek taraflı kendını düşünuyrlar , o yuzden mutlu olamıyorlar hep karşıdan mı geleceki madem adam senınle evleneck aileyle bıle tanıstırmış ciddi düşünmulş insanda ona gore durust olmalıydı yalan üzerıne kurulu ilişki bitmeye mahkumdur.

• Sözlerine Katılıyorum

• tanismak isterim

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi ne diyelim

0|0
    0|0
  • bunlar tercih meselesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızı kabul etmiş ne sanki o çok önemli biri.. neyse sorgulama boşver onlar da bizi anlamıyor zaten.

0|0
    0|0
  • Bence de haksızlık..

0|0
    0|0
Yükleniyor...