Bakire olmayan kızlar diğer sevgilileri ile..

Bakire olmayan kızlar diğer sevgilileri ile de bişeyler yaşar mı yoksa bir kere pişman olup daha yapmamak mı ?

çok merak ettim yani bi kız bakireliği gittikten sonra kendini evliliğe kadar saklayabilir mi sevgilisi sözlüsü nişanlısı herneyse varken ?

yaparsa neden niçin kaygıları olabilir ?

kız da arkadaşıda bu durumu bilse erkek ne yapar acaba ?nasıl tepkiler verir sonuçta bakire değilsin deyip altında farklı şeyler arar mi

Güncellemeler:
güncel
neden cevap yazmıyorsunuz hayret ya gayet mantikli soru soruyoruz illa fantezi içeriklimi olmasi lazim sorunun

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ben bakıreyım .. ama benım gercek dusuncemı soracak olursan bır kere yapan bırı herzamanda yapar engel yoktur bır kere daha yapsam ne olucakkı der.. hem bır kere yapanın canı hep ıster onundede engel yok

0|3
    0|0
    • acıkca yazmıssın ben bakireyim diye, bakire olmayanları anlayamazsınız kısacası

• Hı bide bunun farklı versiyonlarını yapanlarda var ama onlar hala bekiredir :))

• o sekılde yasanyan kızları kınıyorum ama cogu öyle degıl.. ayrıca neden bu kadar zorunuza gıdıyo herkezın altına yatmasaydınız erkekler bellı bır yasa geldıklerınde evlenırdı .. sımdı adamlar yaslanana kadar evlenmıyo nasılsa altına yatacak kız cok .. duzgun kızlarında gunahları sızın bozynunuza aslında.. yarası olan gocunur bu arada..

Kızlar Ne Diyor 4

• link işinize yarayabilir. Biraz aydınlanırsınız sanırım büyük eleştirmenler :))

0|1
    0|1
    • senaryoya baksana bakire olmayan kızlar diğer sevgilileri ile, düşünceye bak dikkat et bakire olmayan kızlar diğer sevgilileriyle, yani en direk serbes vuruş bakire olmayan kızların diğer sevgilileride var te allam yaw

• Bize gel pembişim.

• Onure oldum efem.

• ben bekaretimi kaybettiğim birsey olarak gormuyorum, ayrıca değerli olan kıcım değil benim, o yuzden cok sevip guvenebilecegim ileriye donuk biriyle yasayabilirim tekrar...

1|0
    0|3
    • iyi aferin o zaman kaybettiğin birşey yok gözünde devam et nasıl böyle düşünüyorsunuz anlamiyorum bi erkek olarak ben ilişkiye girince pişman olurken sen nasıl böyle düşünürsün anlamiyorum ğerçekten

• anlamana da gerek yok emin ol ;)

• eeee yazmıssın işte sen bile baskaları ile olurken , o halde kimseyi yargılamaya hakkın yok kendin de istediğin haltı yaparken burada karıyı kızı eleştiremezsin... kardeşim kadının kendi bedeni üzerinde yorum yapmayın artık ya

• ben bakire değilim sevgilime güvendim 2 sene çıktık bana çeşitli sözler verdi o haliyle kalsaydı onla ömür boyu birlikte olabilirdim ama sonradan benden uzaklaştı nasıl olsa elindeymişim gibi görmeye başladı sevdiğim adam gitti bambaşka biri geldi. ben pişman oldum hatalarımı anladım dersimi aldım bi daha böyle güvenir miyim hayır. bence bu şeyler bu kadar değersiz değil sevdiğim kişinin böyle bi şey için değil de sevdiği için hep benle olmasını değişmemesini isterdim. evlenene kadar istemiyorum artık

4|2
    0|2
  • Dar kafalı bir erkekse altında çok şey arar, kötü yakıştırmalar yapar. Ki Türk erkeklerinin ^^bir çoğu^^ dar kafalıdır.

Eğer kız tekrar sevebilirse ve karşı tarafta güven verebilirse tekrar yaşanabilir.

4|0
    0|10
    • dar kafalılarmı bırak be siz fazla genişsiniz

• sonuna kadar destekliyorum artık kadın ve erkeğin eşit olmasına tahammül edemiyor zar kafalar:):)

• Bakire olmayan kadınları eleştiren erkekler açsın Kur-an okusun biraz..Araştırsın biraz.

Allah ne buyuruyor acaba?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bakire olmayan kızların diğer sevgilileridemi oluyormuş.

0|0
    0|1
  • bakireliğini nasıl kaybettiğine bağlı , çok farklı şeyler duyuyoruz bu konuda tecavüze uğrayanlar bile var,kandırılanlar var.İsteği ile kaybettiyse bence sevdiği kişi ile tekrar yaşayabilir.Fakat isteği dışında olduysa muhtemelen evleneceği erkekle yaşamayı tercih edecektir.Çünkü kolay kolay güvenemez erkeklere ...

1|0
    0|0
  • eğer bakire değilse zaten bir sürü bekarete önem vermeyen erkek profili var.

o erkeklerde zaten benden öncesi beni ilgilendirmez diyo

bu durumda kadın bekaretini verdiyse neden ikinci defada evleneceği adamı beklesin.

evlenmeyeceği adama bekaretini veren kadın kafası evlenene kadar pek ala onun bunun altına yatmayı normal pardon

ileri kafalılık modernlik olarak görecektir.

tabi yersen.

1|4
    8|3
    • Saçmalamışsın.Eksiledim.

• ya birak şu gerizekallari verdikleri için bin pişmanlar gelmiş burda bidi bidi yapiyor ağlama kendini tatmin etme duvari değil bakire ama şunu yapar bunu yapar bilmem ne gidin başka yere

Bunun adi cahillik mi oluyor salak ya bunlar cidden bunları skmemek suç bunu anladım

• haklısın dostum.

bunlara müstehak. kullanıp kulanıp atanlar Allahtan böyle tipleri seçiyo.

bırak birbirlerini bulsunlar. artı küstahça cahil geri kafalı yakıştırması yapmıyolar mı? gülüyorum ya :) bi aynaya bak bee Allahın ucuzu...

Yükleniyor...