Kızların cinsellik hakkındaki sohbetleri.

Erkekler kız arkadaşları veya eşleri ile yaşadıkları cinsel birliktelikleri istisnalar hariç yakın arkadaşları ile bile paylaşmazlar .Peki kızlarda da durum böyle midir?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• erkekler birlikte oldukları bayanı önemsemiyorlarsa çok anlatıyorlar . bende bilgi amaçlı kız arkadaşlarıma bi kaç bişiden bahsettiğimi hatırlıyorum :)

0|1
    0|1
    • Haklısın önemsemediklerini anlatıyorlar. Ama tabir çok iyi bilgi amaçlı , tamamen eğitime yönelik kesinlikle başka bir niyet yok :)

• ama gerçekten başka ne niyetim olsun ki :)

• Nisbet baabında olabilir :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 4

• bunla ilgili bi araştırma bile yapmışlar bildiğim kadarıyla, bilimsel araştırma sonucu var yaa kızların bu her şeyi anlatmalarıyla ilgili ahaahhaha. şöyle bişeydi erkekler deneyimlerinn %20 sini bayanlar ise %80 ini mi paylaşıyolarmış öyle bişeydi işte :)) adamlar araştırma yapmış ya

0|0
    0|0
    • araştırma sonuçlarına bende katılıyorum ama burada bizimle paylaşmıyorlar :)

• tabiiki inkar edecekler yaa klasik türk kızı. ama bu site gerçekten türk kızlarını daha iyi anlamamı sağladı :)))

• site bence çok güzel bir platform olmuş kimin aklına gelmişse bin yaşasın :)

• kızlar daha çok paylaşıyorlar bir arkadaşım kuzenine anlatmış yatak hikayemizi nasıl anlattıysa kuzeni benile birlikte olmak istemişti. ama ben hiç bir zaman hiç kimseyle kız arkadaşımı anlatmadım. demekki kadınlar daha çok anlatıyorlar.

0|0
    0|0
  • Söylemezler paylaşsalar bile.

0|0
    0|0
  • bence onlarda paylaşır ama bizim haberimiz olmaz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...