Bir elin içini tamamen dolduran fakat taşmayan göğüs idealmidir?

Arkadailar küçük göğüs büyük göğüs dediğiniz nedir numaralar falan hiç bilgim yok ele aldığında doldurması yetmezmi büyük olunca ne oluyor

Güncellemeler:
Doğal yollardan nasıl büyütebilirim

0|0
6|38

En İyi Erkek Görüşü

• Evet idealdir bence.
    Yaşınızı bilmiyorum ama muhtemelen ergenlik döneminde vücudun şekillenmesini sağlayan, östrojen, prolaktin, gibi hormonal salgı yoğunluğunuz bitmiş ya da bitmek üzeredir. Ancak ilerde hamilelik esnasında prolaktin hormonu salgılanarak meme ve meme ucunca biraz irileşme ve süt salgısı olacaktır...
    Meme iriliği tamamen ırsi bir durumdur ve ameliyat dışında başka bir irileştirme yolu yoktur.
    Ama şunu bilinki önemli olan memelerin büyüklüğü değil duruşudur.
    Ayrıca iri memelerin pek çok dezavantajı vardır, küçük memeler çok daha avantajlıdır bayan için.
    Görsel estetik açısından ben bir erkek olarak, bayanda küçük memeleri tercih ederim. Çünkü iri olan memeler bayana fazla anaç bir hava katar ve bu bana çok itici gelir

5|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• http://hizliresim.com/N9bNYO
    benim elimi doldursa yeterli görürüm ben, ama iste el vaaaar el var ;)

1|0
    0|0
  • Çok fazla fonksiyonu yok aslında bir iki pozisyon hariç ama benim açımdan büyük göğüs görsel güzellik ve sevdiğim boyutlara ulaşmanın mutluluğu
    Göğüs altı ve göğsün en geniş olduğu yer yani tam üstü ölçümlerin ile bedenini ve kup ölçünü bulabilirsin
    Doğal yolla ciddi bir artış sanırım mümkün değil

0|0
    1|0
  • bu tür sorular özellikle küçük göğüslü olanlardan sürekli geliyor bende onlara hep aynı şeyi sölütorum ve diyorumki bunu bukadar sorun etmeyin emin olun küçük göğüsler hem daha seksi hemde sarkma olayı daha az ekndiliğinden büyüdüğü kadar büyüsün ekstra bişey yapmaya gerek yok canını sıkma yanii

0|0
    0|0
    • Bende nornal çünkü küçük göğüs gördüm benimki iki katı ama sevgilim büyük seviyor

• Bana hiç demedi ama bir kere kadının göğüslerine bak kafası kadar demiştim biri için televizyonda oda ne güzel işte kocası yaşadı demişti

• şunu untma bugün büyük seven bir erkek yarın küçük göğüse merak sarar yani zaman zaman zevklerde değişmeler olabilir ama sevgide değişme olamaz olmamalı ileride dediki kalçaların çok küçük ozamanda onlarımı büyüteceksin... demek istediğim şuu seni olduğun gibi sevecek seviyorum diyen kişi

• Küçük olsun bence

0|0
    0|0
  • Rahat ol sen küçük iyidir her zaman

1|0
    0|0
  • bu konuda ölçü sarkık olmaması , görünüşü normal olması ve avucu doldurması ama biraz iri ve dik olmasıda kaymaklı ekmek kadayıfı olur :)

0|0
    0|0
  • Avuç var avuç var :)

1|0
    0|0
  • önemli olan kalçalar beybi :D

0|0
    0|0
  • bence en ideali en güzelidir hem emmelik oksamalık hemde göze hitap edendir

0|0
    0|1
  • İyidir ama büyük daha iyi bence

0|0
    0|0
  • Taşacak

0|0
    0|0
  • Hic büyütme avuca geliyorsa on numara:)))
    Kimin ne sevdigi önemli degil,
    Sen sende olanla yetin,

0|0
    0|0
  • fazla büyüğüne gerek yok ya. avcu doldurması yeter tabii.

0|0
    0|0
  • dolgun ve dik olmalı...

0|0
    0|0
  • en iyisi işte o

0|0
    0|0
  • aynen baha ettiğin süper ten'de hafif sarı olmalı oh dünya varmış

0|0
    0|0
  • Canım benim peki ya senin elin küçükse :) yani bunu birde böyle değerlendir bakalım :)

0|0
    0|0
  • avucu dolduran ve sarkmamış olan idealdir...

0|0
    0|0
  • Cok küçük oda

0|0
    0|0
  • Sakın büyütme böyle çok güzelsin

0|0
    0|0
  • Yalatarak , emzirterek

0|0
    0|1
  • kimin eli olduguna bağlı değilmi o?

0|0
    0|0
  • Tabiki. Ele gelmesi yeterli :D

0|0
    0|0
  • Bence hiç gerek yok avuçları doldursun yeter güzel emilir yalanır onlar

0|0
    0|0
  • Kız büyütme seninkiler zaten mükemmel..

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • işte seninki ideal olan

0|0
    0|0
  • Bence ideal değildir. Büyük meme candır

0|0
    0|0
  • bence güzel

0|0
    0|0
  • iyidir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 6

• Kücük gögüslü olmak kanimca daha avantajlidir. Hamilelikden sonra sarkma riski daha azdir.

0|4
    1|2
  • çok küçük olanları değil ama normal yani portakaldan biraz daha büyük olanları idealdir bence

0|2
    0|1
  • gayet ideal

0|0
    0|1
  • Bol bol kefir boza iç bacım ama bırakınca eski haline döner haberin olsun

0|0
    0|1
  • Birazcık küçük

0|0
    0|0
  • Bence küçük göğüs idealdir. Kadın için büyük rahatlık. Dekolte kullanımı da rahat.

0|2
    1|2
    • küccük diye avantajlı görme kendini :)

• Değil ama keşke küçük olsa.

Yükleniyor...