Nedir bu seks korkusu, Hastalıkları?

evet içime dert oldu artık. yakın bir kaynaktan duyduğum hikayeden sonra bunları dile getirmek istedim.

Nereden başlasam bilemedim. Hikayeyi uzun uzadıya anlatmayacağım kimsenin hayatına saygısızlık yapmak istemiyorum. Genelleme olarak ortaya koyarsam ortalama bir ilişkide ki cinsel sorunların genel hayatımızda, burada, dışarıda bize olan etkisini anlatmak-kendi fikirlerimle- ve sizin görüşlerinizi almak istiyorum.

Biz erkekler genel olarak ilişkileri cinsel ihtiyaçlarımız için istiyoruz.( eklemek isterim sadece erkekler hakkında öngörülerde bulunacağım) Başta öyle olmasa bile buna dönüyor. Bu doğru olan mı? bence doğru olan bu buraya kadar bir anormallik göremiyorum aslında bence anormallik ve hastalık kısmı karşı cinse yaklaşımda. Tamam bir ilişki istiyorsun ama nasıl yaklaşıyorsun? Yapmadığın hayvanlık kalmıyor arkadaşım. Terbiyesizliğin hat safhada farkında mısın? dur artık.

Ama daha derine inmek istiyorum suç ne kadar bizim?
yıllarca hep uzaklaştırıldık ayrıştırıldık karşı cinsle, uygunsuz olacağı aşılandı ve hastalık başladı.
bir insanı yemeksiz bırakırsan aklına yemekten başka ne gelebilir ki?
Biz sekssiz bıraktık, al sana hasta bir toplum çok uzağa gitme gir herhangi bir başlığa kanıtlarıyla orada bekliyor.
bunları sadece belirtileriydi bence.
asıl hastalıklar bunlar bence.
ERKEN BOŞALMA!
KADINLAR ORGAZM OLUYOR MU? OLUYORSA NE KADARI OLUYOR?
İNSANLARIN VÜCUDUNU TANIMAMASI.
Hastalık yaydınız tutturmuşlar bir kızlık zarı sizin salak kompleksleriniz ve hasta ruhlarınız yüzünden bu hallerdeyiz cinsdaşlarım.

Toplumun zeka seviyesi düştü. çöp bir nesil var çöp.
Biraz daha kafa olarak rahat olsanız daha namuslu ve sağlıklı bir nesil hak edebilirsiniz.

var mı sizce bunun çözümü? ben mi acabağ yanlış düşünüyorum?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım, toplumda namus bir tabu haline gelmiştir. Tamam yüzeysel olarak Türk erkeğinin arzulara cevap bulamaması konusunda "aç" bırakıldığı aşikar ama, biz ne kadar cevap beklesek de burası Türkiye.

Derler ya, cinsel açlığın Afrikasıdır Türkiye diye, tam da bu noktada yerine oturan bir laf.

Dışarıdaki hayatımızda biz erkekler olarak, sırf namus tabusu yüzünden ötekileştirilmiş "her erkek sapıktır!" damgası yemiş durumdayız. Burada çıkıp da hangi erkek ben sapık değilim dese, neredeyse karşı cins buna inanmayacak. Sebep?

Sebep şu;

İnternet ortamı dışında geriye kalan gerçek hayatımızda çoğumuz kadınlardan uzak kalıyoruz. Çekingen kalıyoruz doğal olarak da uzak kaldıkça kendi içimize kapanık bir hal alıyoruz cinsellik ve aşk konusunda. E bu artık her ne kadar alışkanlık gibi olmasa da kısmen alışkanlık mertebesinde olduğu için dışarıda kimseyle iletişim kuramıyor çoğumuz. Durum bu olunca da soluğu internette alıyoruz çoğumuz. Hemen nerede bir kız var, bedava mal satıyorlarmış gibi üstüne çullanıyoruz tabiri caizse. Gayet tabii yanlış bir yaklaşım! Sen yıllarca sap gibi ortada gez, gel internette birine asıl. Yok öyle şey bre! Yap bakayım burada yaptıklarını, söylediklerini dışarıdaki birine? Yemez tabii.

Durum bu olunca da internet ortamından başka "nefes" alacak ortam kalmıyor erkek adına. Her şey serbest. Ne yazarsan yazarsın ne yaparsan yaparsın ama kimse sorgulamazki? Dışarıda öyle değil bu durum. İşte öyle olunca da büyük bir özgüven patlaması oluşuyor.

KIZ ARKADAŞLARA TAVSİYEM:

İnternetten sapıklık edenleri cevapsız bırakın, kesinlikle geri dönüş yapmayın.

ERKEK ARKADAŞLARA TAVSİYEM:

Az adam olun birader! Buradaki sen sen değilsin, kendine gelmeye davet ediyorum.

0|0
    0|0
    • teşekkürler dostum ellerine sağlık çok hoş anlatmışsın. bunlar artık gözümde ufak kalıyor.
      seri katiller tecavüzcüler sübyancılar hep bunların ürünü 13 yaşında kıza yıllarca tecavüz eden evli hasta o* çocukları ya biz yaptık bunları. ülkem bastırdı bu duyguları.

• İnsan oğlu işte dostum, doğadaki her ürünün bir diğerinden farkı vardır. İnsan form olarak bir diğeriyle aynı özelliklere sahiptir ancak, felsefi ve manevi yönden envaiçeşit bir sürü insan var. Başlıklar o kadar çok ki, iyisinden tut şeref yoksununa kadar devam eden başlıklar bunlar. Onun için insandan insanlık mevkisini görmek de çok zor heleki son dönemlerde. Ne kadar istisnalar olsa dahi, kaideler yerini bulmuş beton bloklar gibi. Yıkılmıyor namussuzlar...

• Teşekkür ederim cevap için ve kattıkların için. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• aslında tek sorun toplumdaki "erkek kadını becermeye çalışır, kadın da kendini korumaya" düşüncesi. kadının kendini korumaya, erkeğin de önüne geleni becermeye çalışmaya ihtiyacı yoktur. erkek önüne geleni becermeye çalışmazsa kadın kendini koruma ihtiyacı duymaz. aynı şekilde kadınlar kendilerini koruma gereği duymazlarsa da erkekler önüne geleni becerme isteği duymazlar.

bu tabulardan kurtulamayan erkekler için düzenli cinsel yaşam el hareketlerinden ibaret olarak kalır. kadınlar için de cinsellik tek bir erkeğin "malı" olma, evlilikse ezilme, dayak yeme ve cinsel obje olarak görülmeyle sonuçlanır. net.

1|3
    0|0
    • haklısın. ve durum ne kadar büyük bir sıkıntı farkındasın değil mi? seks olarak bakmamak lazım sadece cinsellik insanlar için en büyük itici güç olabiliyorken en büyük çöküşü de olabilir. o kadar derin yaralar açabiliyor ki insanlarda bu durum toplumun dengeleriyle oynuyor resmen.

• normal olanı bu zaten ama biraz daha farkındalık yaratmaktan zarar çıkmaz ::) teşekkürler cevap için.

• ben teşekkür ederim güzel soru için.

• O zaman her onumuze gelenle yatalim? Sahsen benim midem o kadar genis degil. Fikirlerine sadece saygi duyabilirim ama katilamiyorum buyuk olcude.

0|0
    0|0
    • tam demek istediğimi anladığınız düşünmüyorum kalıplaşmış ve dar bir düşünceyle bakıyorsunuz.

• Her önümüze gelenle seks yapamayız tabiki ama birbirini seven iki çiftin yapması kadar doğal birşey de yok

0|0
    0|0
    • teşekkürler. Yorumun için elbette öyle ama seninle seks yapmak isteyen bir insanın sana yaklaşım şekli nasıl oluyor?

• Açıkçası bende kötü hissedebilirim bir müddet çünkü bu baskıları duyarak büyüdük bu bize bir öcüymüş gibi anlatıldı hatta vajinismus hastalığı genellikle müslüman ülkelerde olan bir hastalık. Önüne gelenle seks yapma olayına karşı olma sebebim hem genital bölge açısından sağlıksız olması hemde bunun insan psikolojisine etki edebilecek olması özgür ülkelerdede kadınlar kullanılmış hissedebiliyor çünkü

• kullanılmış hisset bin kat daha iyidir çünkü kendin yaptığın bir hatanın sonucuna katlanıyorsun dediğin yerlerde bekaretinin gitmesi değil bu hata seni meta olarak kullanması ama Ülkemde bu durum ikiye katlanıyor. aynen bu hastalıklar yazmayı unuttum mesela neden bizlerde var? doğal yollardan çoluk çocuk sahibi olamama ihtimalleri ile karşı karşıya kalıyor insanlar. yazık bilmiyorum. üzülüyorum. :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Haklısınız bu okuduklarıma hak veriyorum. Toplumda ilk önce bireyler yasakladı. Sonra da resmen şunu dediler dokunma cıss elin yanar. Eee bir yandan da hani bakayım oğlumun pipisi falan filan bu gibi mevzularda var :D unutmamak lazım zaten bir insan ilkokul altıncı sınıfta falan kitapda görünüyordu. Oradan birşeyler öğreniyordu. Müfredat sağolsun onu da yasaklamış sanırım. Demek istediğim iyice çöp olacak nesil bizden sonrakiler için konuşuyorum. Benim bildiğim bu konuda büyükler yardım eder. Seni bilgilendirir genel olarak konuşuyorum. Ama bizde sadece Haydar Dümen var. :) Her neyse iyice körleşiyoruz körleştiriliyoruz.
    Daha da kötüye gidiyoruz.

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana. Bunu anlayabilecek beyinleri mi var ki

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim dostum beyinler her şeyi anlayabilir ama önce bir izin vermek lazım düşünmek sorgulamak lazım.

• Sorgulayamıyorlar ondan beyin yok diyorum ya

Yükleniyor...