O düğüne gitmeli miyim gitmemeli miyim?

Benim iki sene önce bir sevgilim vardı. Sevgilimin en yakın dostuda aynı zamanda benim en yakın arkadaşım Yaseminin sevgilisiydi. Yani biz 2 dost onlar 2 dost sevgiliydik. Sonra ben sevgilim ile şiddetli bir şekilde kavga ettikten sonra ayrıldık, ve ben İzmir'e yerleştim (daha öncesinde Bursa'da idim) babamın işi sebebi ile. Ve şimdi 9 aydır nişanlıyım. Geçen hafta Yasemin aradı evleneceğini söyledi (2 sene önceki sevgilisi ile, yani aynı adam) ve beni 26 ağustosta ki düğünlerine davet etti. Benim o düğüne mutlaka gitmem lazım Bursa'ya, çünkü Yasemin'de sevgilisi'de (nişanlısı yani) benim yakın arkadaşlarım. Dün nişanlım bana beraber gideriz Bursa'ya dedi, ama benim korktuğum bir şey var; oraya mutlaka 100% benim eski sevgilimde gelecek, sonuçta gelin ile damat onunda kankaları, ve Ben oraya şimdiki nişanlım ile gideceğim, o da bizi görecek, ve Ben sorun çıkmasından korkuyorum. Kesin 'benden ayrılır ayrılmaz bulmuşsun hemen birini' gibi laflar sokacak. Eski sevgilimde nişanlımda çok sınırlı ve asabiler, kavga çıkmasından korkuyorum. Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız? Gidermiydiniz?

(Bu arada eski sevgilim ile hiç bir şekilde cinsellik yaşamadım)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• gitmezdim ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gidip napican.. tat alirim diosan durma git.. he nispet yaparim diosan, bul birini onla git...

0|0
    0|0
  • ya git gitsin ne olacak.. bu kadar büyütmemek gerek

0|0
    0|0
  • boşver ne işin var

0|0
    0|0
  • Gitmezsen düğünü iptal ederler bence git çok önemli bir kişisin çünkü..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gitmezdim sen düğününe davet edicekmisin ki

0|0
    0|0
  • Giderdim.. Ama nişanlına durumu söylemelisin oda olur diye.. Şu açıdan düşün o senin arkadaşın gitmelisin seni yanında görmek ister..Nişanlın bunu duyunca belki gelmekten vazgeçer tanımadığım için bu konuda pek yorum yapamayacağım..

0|0
    0|0
  • Nişanlı olduğunuza göre muhtemelen birbirinizle herşeyi paylaşıyosunuzdur. Durumu ona anlat, onun için sorun olup olmadığını sor. Sıkıntı yapacağını sanmıyorum nişanlının..

0|0
    0|0
  • Giderdim. Eski sevgilinin sorun çıkartacağını sanmıyorum. Hem aradan iki sene geçmiş. Hem bakarsın belki o da koluna birisini takar gelir :)

1|0
    0|0
  • zor bir durum ama nişanlına söylemelisin , o düğüne gittiğinde eski sevgliininde olucanı , eğer istemezse gitmeyin yani nişanlını çok seviyorsan onu dinle bence

0|0
    0|0
  • ben olsam giderdim arkadaşıma durumu anlatır :D hiç birşey de umrumda olmadan

0|0
    0|0
Yükleniyor...