Ah tutar mı eski sevgiliye?

Arkadaşlar merhaba , Sevgilim hep kötü davranıyordu bana 6 7 aylık bir geçmişimiz oldu çok sevdım eski sevgilisi aramıs ıste eskısı gıbı olmucak hıc bısı degısıcek flan demıs sevıyordu benı bılıyordum bende onu sevıyordm cocuk o*rospu dıe mesaj atıyordu o kdr cok kotu bırısıydı oda ona o*ospu cocugu dıyordu her neyse bız ayrıldık memleketıne gıttı ve o cocukla bulusup barısmıslar cocuga donmem etmem dıyordu sozumuz olucaktı cok mutluyduk ah ettım sen mutlu olma cocugun olmasın dıye vede cok aglattı benı herseyı yaptım onnu ıcın ama o terketti gitti evlilik sözü verip. cocukta ıckıcıının tekı ailesi bile istemıyordu ben sigarası ıckısı olmayan namazında abdestinde birisiyim pişman olurmu ki :(

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Boş ver kardeşim. Haydan gelen huya gider. Bırak ne cehenneme gidiyorsa gitsin! Sen önüne bak. Eğer sen dik durursan sana da eğri olmayan biri rastlayacaktır emin ol. Hayat sürprizlerle doludur bunu unutma. Hiç ummadığın bir anda doğru insanı karşına çıkartıverir.

0|1
    0|0
    • İyide aga olmuyo ınankı sevilmyo baska bırısı...

• Merak etme.. Öyle bir seviliyor ki... Çivi çiviyi söküyor. O da böyle g*t gibi kalıyor ortada çok affedersin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ahın tutar kıza geçmiş olsun ama madem namazında birisin bunun ne kadar günah olduğunu da bilirsin. Allah der ki mazlumun ahı benim vereceğim cezayı hafifletir. Bir de böyle düşün.

1|1
    0|0
  • Hemde ne bicim ah tutar ama ah etme derim Allah zaten sorar sana yasattigini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tutuyor. ben sahidim. kotu bir ah almistim tuttu

0|0
    0|0
Yükleniyor...