Tahriş nasıl geçer?

Dün gece 2 kez üst üste masturbasyon yaptım yani sadece ereksiyon için ara bekleme oldu. Ama sanırım ikinci masturbasyon esnasında istemsizce biraz fazla sıkmışım penis gövdesini. Bu şekilde boşaldıktan sonra gövde de kan vardı yani zaten ince olan deri bir kaç yerden ezilmiş ve derisi yırtılmştı. Şimdi de yanıyor hatta. Zaten sabah kalktığımda duş alim dedim su değer değmez acayip yandı aklım gidecekti resmen. Napmam lazım baylar ve bayanlar..

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Krem sür çok elleşip oynaşma. Bazı erkekler çok rahat kaldıramaz 1. den sonrasını bazı erkeklerin 4 ten sonra olur ama fazla yüklenme durumunda erkeklerin kılcal damarlarında patlama olabilir dikkatli ol. He bide kuru kuruya yapmak da çok sağlıklı bir şey değil.

0|1
    0|0
    • evet dikkatli olmak gerekiyor ya teşekkür. ler.
      aslında kayganlaştırıcı kullandım ama o anın hazzıyla sıkmışım farkında olmadan, yoksa daha önce de 2-3 defa yaptığım olmuştu ama bu ilk kez oldu..
      kur kuru yapmam zaten ya komple derisi soyulur mazallah.. :(

• kayganlaştırıcıyı nereden alıyorsun?

• eczaneden aldım en son. ondan önce de bir seks shop tan almıştım. neden ki?

Kızlar Ne Diyor 1

• bepanthol krem al eczaneden o iyi gelir diye umuyorum. geçmiş olsun. dikkatli ol bidaha :)

0|1
    0|0
    • tsk ler. arko var aslında şu an evde ya o olur mu acep?

• kavurmaz mı o :) dudağım çatladığında sürüyorum ben o zaman bile kavruluyor :) dene bir istersen ;)

• yadi ya :) yok denemeyim kalsın iyi böyle :) yeni bir kabusum oldu sayende :)

Erkekler Ne Diyor 3

• bir kac gün icinde

0|1
    0|0
  • Bengay veya vix varsa sür ertesi güne hiçbirşeyin kalmaz. Geçmiş olsun..

0|1
    1|0
    • teşekkür ler..

• Rica ederim dene farkı göreceksin, aynı gün geçiriyor. Hatta mast. Yaparkende kullanabilirsin :)

• zamana yay geçer o

0|1
    0|0
Yükleniyor...